Сексът при нас липсва!

  • 22.01.16 10:40#1lusiialusiiaНовакРегистрация: 22.01.16Град: АхелойОтговори: -Сексът при нас липсва!Здравейте. Имаме семейни отношения от 4 години живеем и работим заено семеен бизнес. Отношенията са ни ок но имаме проблем със секса общо взето направо липсва от може би година. Не знам каква е причината, но това ме тормози много. Няма др жена сигурна съм в това но ........ Просто не правим секс
    :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.16 06:22#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Сексът при нас липсва!Грешиш, много жени са в твоето положение. Всичко идва от рутината, от това, че сте свикнали един с друг. Във вашия случай дори е по-зле, тъй като и през деня сте заедно и това се отразява пагубно на отношенията ви в леглото. Въпреки това решение им. От една страна един откровен разговор би стимулирал и насочил и неговите мисли натам, защото подобно на много мъже, той просто спи. От друга е инициативата - явно трябва да дойде от теб. Обмисли вариантите - романтична вечеря на свещи, секси бельо, нови пози, страстни целувки, горещи смс-и..има много начини. С него си отдавна и само ти знаеш как да го възбудиш максимално. Направи гО!ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 04:44#3Velicka MadjyrovaVelicka MadjyrovaНовакРегистрация: 19.02.16Град: -Отговори: 1от: Сексът при нас липсва!Щом сте в прекрасни отношения радвайте се аз съм вярваща и те съветвам да четеш Библията в новия завет там ще намериш отговори за всичко и слушай сърцето си като размишляваш и се молиш с цел, не си пзволявай да бъдеш манипулирана от човек
    Истината ще те освободи защото Бог ще ти вложи Неговата нагласа и мъдрост,Исус те обича.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.17 11:15#4Потребител#198363Потребител#198363НовакРегистрация: 23.09.17Град: -Отговори: 1от: Сексът при нас липсва!Здравей ,миличка до болка ми е познато и мисля ,че проблемът е дълбок мъжете не обичат да споделят,както ние жените не искам да те плаша,но най-вероятно има проблем с ерекцията моят мъж имаше същият,проблем не ми каза,но сама разбрах имаше едни желенца макагра много ни помогната в началото не му казвах и му слагах в питието ,той се завърна като лъв в леглото,по някога ние трябва да сме силната страна въпреки,че сме по слабия пол винаги трябва да има подкрепа в една връзка! Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.17 11:48#5Потребител#199084Потребител#199084НовакРегистрация: 06.10.17Град: -Отговори: 1от: Сексът при нас липсва!Има едни желенца макагра на мен ,много ми помогнаха ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest