Ezine.bg»Форум»Здраве»Не мога да забренея заради множествена склероза МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ

Не мога да забренея заради множествена склероза МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ

  • 30.01.16 02:01#1EMELEMELНовакРегистрация: 07.10.13Град: БеленеОтговори: -Не мога да забренея заради множествена склероза МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕМоже ли да ми помогнете. На 34 години съм. Аз и моят приятел искаме да си имаме дете, но не мога да забременея може би причината е в това, че съм болна от множествена склероза. Може ли да ми препоръчате гинеколог, който по някакъв начин или метод така да го нарека да ми помогне да зачена. Единствено това ще ми даде смисъл да живея. Много ще ми помогнете ако ми препоръчате някой лекар.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 01:46#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Не мога да забренея заради множествена склероза МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕНяма връзка между склерозата и забременяването. Проблемът е друг, но не мисля, че за толкова сериозно нещо трябва да се консултирате по интернет. Предполагам лекуващият ви лекар знае за състоянието и намеренията ви - не ви ли препоръча нещо? Иначе най-добрите специалисти работят в онкологията, повечето от тях имат отделно и частни кабинети, потърсете там. Успех!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest