Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Откъде да намеря Дрехи за бременни?

Откъде да намеря Дрехи за бременни?

  • 16.06.16 09:12#1mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 37Откъде да намеря Дрехи за бременни?Здравейте, момичета! Надявам се да успеете да ми помогнете. Бременна съм в 5 месец и качих доста килограмите. В повечето магазини, в които ходя да пазарувам, има супер малки дрешки, ако намеря някои по-големи са ужасни. Бъдещи мами, вие откъде купувате дрехи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.16 10:24#2mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 37от: Откъде да намеря Дрехи за бременни?Много ти благодаря, купих си няколко нови панталона наистина има доста стоки и все хубави. След един, два месеца ще трябва пак да си купя, защото се развиваме с доста бързи темпове ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.23 07:53#3ComoteleComoteleНовакРегистрация: 03.07.23Град: -Отговори: 1от: Откъде да намеря Дрехи за бременни?Бременна съм и искам да намеря добри и качествени дрехи, които да не предизвикват алергии или раздразнения. Но тъпото е, че съм бременна, къде правят дрехи за тях?ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.23 09:25#4BleiniyneBleiniyneНовакРегистрация: 03.07.23Град: -Отговори: 1от: Откъде да намеря Дрехи за бременни?Когато забременях, в началото не изпитвах никакъв дискомфорт в дрехите си, но в един момент коремът ми стана толкова голям и изпъкнал, че се чувствах неудобно и не по мярка, когато носех нормалните си дрехи. В интернет намерих сайт с дрехи за млади майки дрехи за бременни , как мислите, продава ли качествени дрехи? Ако тук има майки, които вече са си купили дрехи там, можете ли да ми кажете повече за тях?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest