Дайте съвет за фирми, които предлагат камери за Видеонаблюдение у дома

• 10.12.16 11:58#1mihaelakostovamihaelakostovaРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 36Дайте съвет за фирми, които предлагат камери за Видеонаблюдение у домаНапоследък чувам за все повече случаи за крадци, които влизат в домовете на хората дори когато те са там. Това супер много ме плаши, затова реших да предприема по-сериозни мерки. Искам да се чувствам безопасно у дома и затова мисля да си сложа камери за видеонаблюдение.

Проблемът е, че не съм запозната с фирмите, които се занимават с това и не правя разлика между различните модели камери. Някой би ли ми помогнал?
    ОтговорОтговори с цитат
  • 11.12.16 11:57#2monika666monika666Регистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 105от: Дайте съвет за фирми, които предлагат камери за Видеонаблюдение у домаЗа съжаление е така. Живеем в доста опасни времена, в които процентът на кражби е доста висок. Аз също се притеснявам за безопасността на децата ми, особено когато са сами вкъщи. Поради тази причина купих две камера за видеонаблюдение от kassabasystems.com. Не мога да кажа, че сме напълно защитени с камерите, но със сигурност мога да бъде по-спокойна.ОтговорОтговори с цитат
  • 13.12.16 03:50#3plami_amplami_amРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 109от: Дайте съвет за фирми, които предлагат камери за Видеонаблюдение у домаНяма как някой да ти даде пълна информация освен човек, работещ е подобна фирма. Най-добре намери най-близката до дома ти и питай какво са условията. Освен това крадците се плашат както когато видят камерата, така и голямата лепенка, че обектът е под видеонаблюдение. Има си трикове ОтговорОтговори с цитат
  • Любими
  • Google+
  • Pinterest