Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Въпрос относно нежелана бременност

Въпрос относно нежелана бременност

  • 15.12.16 03:31#1Потребител#181110Потребител#181110НовакРегистрация: 15.12.16Град: -Отговори: -Въпрос относно нежелана бременностМного съм притеснена и объркана.

    Става въпрос за това, че точно на 12.11. правих секс с приятеля си и разбира се беше с предпазни мерки. Но така или иначе той винаги свършва извън мен, въпреки че е с презерватив. Притеснява ме фактът, че в последствие видях срока на годност на презервативите и той беше минал.

    Само след няколко часа след като правихме секс ми дойде цикълът, както си и трябваше, т.е. на 12.11. Само че този месец все още не ми е идвало, т.е. закъснява ми и съм изключително притеснена дали някак не се е случило нещо нередно и възможно ли е да съм бременна?

    Предварително благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 05:13#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Въпрос относно нежелана бременностДа, даже мисля, че си в третия месец.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 05:14#3ИренаИренаНовакРегистрация: 26.08.13Град: СофияОтговори: 6от: Въпрос относно нежелана бременностЛеле, леле, и аз мисля, че може да си бременна. Звучи ми като класическа цветна бременност.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 05:15#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Въпрос относно нежелана бременностИзвинете, понеже не съм много наясно, класическа цветна бременност по полов път ли се предава?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 05:16#5ИренаИренаНовакРегистрация: 26.08.13Град: СофияОтговори: 6от: Въпрос относно нежелана бременностМисля, че е
    наследствена.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.18 11:29#6Потребител#208480Потребител#208480НовакРегистрация: 07.03.18Град: -Отговори: 50от: Въпрос относно нежелана бременностКакво се оказа?ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.18 07:53#7Милена ГеоргиеваМилена ГеоргиеваНовакРегистрация: 19.07.18Град: -Отговори: 4от: Въпрос относно нежелана бременностДобър вечер. Просто не мога да разбера едно нещо - защо такава несправедливост? Някой се опитва да забременее от години и много иска деца, а пък някой спа само веднъж и не иска да чува за бременността? Първо, презервативът винаги трябва да е с вас. За повече увереност. Второ, за да бъда честна, дори ви завиждам малко. Опитвам се да се забременнея за дълго време, но не мога. Затова мисля да се обърна в BioTeхCom. Мисля да използвам инвитро с ДЯ с 2 опита. Четох много отзиви и статии за инвитрото с ДЯ. Остава да получа няколко отговора в този форум и да започна да правя вички нужни анализи. И още един съвет на вас - не спите с човек, в който не сте сигурни.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest