Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Може ли да се спортува фитнес при плексит?

Може ли да се спортува фитнес при плексит?

  • 26.12.16 10:26#1Антон РадойчевАнтон РадойчевНовакРегистрация: 26.12.16Град: СофияОтговори: -Може ли да се спортува фитнес при плексит?Имам диагноза плексит от 20 дни.Приемам предписани болко-успокоителни и инжекции,прекратих ходенето на фитнес първата седмица от лечението.Но болката не спираше нито пък ми помагат кой знае колко лекарствата и инжекциите.Ефектът им е минимален и не винаги.Боли ме почти постоянно.

    Започнах пак да ходя на фитнес,това проблемли е,не се чувствам нито по-добре,нито по-зле,но не искам да губя натрупаните с месеци мускулни резултати от залата.Приемам от месец и метан-добавка Alphabol в минимално количество -1 таблетка 10mg сутрин и една вечер след хранене.Това пречи ли на лечението ми с болко-успокоителните за плексита?Мога ли сега да почна иглотрапии и ще има ли ефект от тях или мога терапии след като отшуми болката?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.17 03:54#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Може ли да се спортува фитнес при плексит?Виж, това е въпрос, с който трябва да се обърнеш към специалист. Дори някой да ти даде съвет тук, може да се окаже както полезен, така и фатален. Не се доверявай на хора, които говорят наизуст.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.21 03:43#3bari03bari03НовакРегистрация: 25.03.21Град: СофияОтговори: 11от: Може ли да се спортува фитнес при плексит?можеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest