Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Срам ме е да говоря пред хора! Помогнете ми да се преборя с това

Срам ме е да говоря пред хора! Помогнете ми да се преборя с това

  • 30.04.17 11:16#1IoniIoniНовакРегистрация: 30.04.17Град: -Отговори: -Срам ме е да говоря пред хора! Помогнете ми да се преборя с товаЗдравейте! Аз съм момиче на 12 години и ме е страх или да го наречем срам да заговоря някого. И от това нямам приятели. Никога не съм била много общителна с хората. Съучениците ми предимно от старият ми клас ме смятат за тихото момиче, което им позволява да го обиждат, а аз много пъти съм казвала на родителите ми как ме наричат, но те не го приемат на сериозно, то и мен не ме интересува как ме обиждат, но защото винаги си мълча все едно аз им позволява да ме обиждат.

    Аз искам от вас съвет как да избягам от този ,, срам '' и да говоря свободно, да си намеря повече приятели така защото засега съм ,,тихото момиче ''

    Извинете ако има правописни грешки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.17 05:18#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Срам ме е да говоря пред хора! Помогнете ми да се преборя с товаНамери си приятели, започни курс по нещо, което те влезе- общите интереси сближават.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest