Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Не знам дали и той има чувства към мен

Не знам дали и той има чувства към мен

  • 14.08.17 10:11#1ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 14.08.17Град: МонтанаОтговори: -Не знам дали и той има чувства към менЗдравейте,казвам се Десислава и съм на 14 години.
    Определено възраст ,в която се влюбваме и разлюбваме за части от секундата – факт,какво да се прави
    Но всички знаем как някой като ни влезе в сърцетооо......
    От вече година и половина ходя на народни танци,всъщност от там и започва историята .....
    Имах най-добра приятелка,която ходеше на въпросните народни танци,където тя си хвана гадже... Най-странното бе че аз отидох с тях на тяхната "първа среща",вече като гаджета
    От там започнах да ревнувам ,станах приятелка с момчето и само чаках до тогава най-добрата ми приятелка да каже нещо лошо за него и аз му го казвах, още на мига .....
    И така 11 месеца по-късно аз вече ходех на танци , а с въпросното гадже на приятелката ми си станахме много добри приятели
    Тя започна да ревнува ....
    И така 10 дни преди те да направят 1 година заедно, момчето скъса с нея .....
    Тя тръгна да обвинява мен и още едно момиче виновни за тяхната раздяла ,но вече бившият й приятел ни защитаваше и двете И ЗА ВСИЧКО ОБВИНЯВАШЕ САМАТА НЕЯ
    Тя не се задържа дълго в танците след тази случка и се отписа...
    От тогава с момчето станахме още по-близки
    Наскоро той ме покани да излезем, да но наистина без нищо повече от разходка и там някакви шеги в които имаше леки прегръдки от негова станa(надявам се да сте ме разбрали)
    В танците започнаха да ни сватосват и най-странното беше когато и господина ни започна да ни базика
    А на всичко отгоре в една от нашите разходки ни е и видял ....
    Тааа, исках да кажа ,че вчера имахме концерт в едно село, където имахме време за разходка преди и след концерта.....
    През това време аз бях с това момче и още едно друго,само като компания
    Другото момче не се закачаше с мен,но бившия на бившата ми приятелка ме гъделичкаше и ме караше да се усмихвам
    Дори се бяхме качили на един варел ,от който ме беше страх да сляза и той ме гушна и свали ....
    Още по-странно ми е че ми казва уж на майтап - бебе,миньон и всякакви такива
    Ще Ви бъда признателна,ако някой ми помогне да разбера всичко това само в моята глава ли е или той изпитва нещо
    Благодаря за отделеното време!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest