Ezine.bg»Форум»Здраве»Болки в кръста и корема? Какво да правя?

Болки в кръста и корема? Какво да правя?

  • 14.08.17 11:14#1ИванИванНовакРегистрация: 14.08.17Град: ШуменОтговори: -Болки в кръста и корема? Какво да правя?Здравейте на всички. Имам определен проблем и реших да го споделя в този сайт за мнение. Проблема ми е следния - имам болка в кръста към опашката който преминава надолу по десния крак, която в същото време и е постоянна край областта на пъпа като буца седи край пъпа.

    Ходих преди 3 дена да си правя изследвания за апендецит-отрицателен. По принцип имам 3 операции на левия тестис от херния варикоцеле и осложнение на варикоцелето , но то е от лявата страна дясната е уж здрава.... А
    ко някой ми обясни или е имал такъв проблем и какво може да е нека да сподели нещо
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.17 10:11#2dobromirdobromirНовакРегистрация: 27.05.15Град: СофияОтговори: 11от: Болки в кръста и корема? Какво да правя?Здрасти по твоите симптоми разбирам че се каса е за камъни и песъчинки в бъбреците аз имам камъни и песъчинки и ме болят бедрата корема и кръста и ми откриха запушен ляв бъбрек и ми направиха операция за уретероскопия и ми сложиха стенд дабълджей зада се отпуши бъбрека.ПОСЕТИ уролог и той най добре ще каже дали имаш камъни и песъчинки в бъбреците.АЗ бях доста зле нежелаех да се оперирам и имаше огромната опасност да се извади бъбрека но направих операцията и весе съм доста по добре не отлагай прегледа защото може да стане и по лошо.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.17 05:17#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Болки в кръста и корема? Какво да правя?Единственото решение е серия от изследвания. Съветът ми е да се направят в София, защото всички имаме познати, страдали от некомпетентни лекари в провинцията. Под провинция разбирай всичко, което не е столицата. Не е от предубеденост - това са фактите, специалистите са тук.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.18 07:58#4Desi MarinovaDesi MarinovaНовакРегистрация: 21.01.18Град: СофияОтговори: 31от: Болки в кръста и корема? Какво да правя?Здравейте, в продължение на седмици имах много силни и неприятни болки и бодежи в областта на гърба, Казвам областта защото болката беше "плаваща" ако мога така да я нарека. Отидох при нефролог със съмнения че ме болят бъбреците и имам кризи. Изследвания, прегледи... слава Богу в това отношение съм добре. Но болките продължаваха и отидох да видя дали не е от дробовете, оказа се че не е и от тях.
    Така от лекар, на лекар, докато не стигнах до Ортопед - Травматолог. Направиха ми рентген, след който последва и диагнозата:
    Увреждане на междупрешленните дискове в поясния и другите отдели на гръбначния стълб с радикулопатия. Леко степенна сколиоза и начални артрозни промени в сакроилиачните стави.
    Въпроса ми е до колко е сериозно това?
    Предписанията на доктора са физиотерапия, моля да ми препоръчате място на което да ходя на тези процедури. Ще бъда благодарна за всякакви съвети.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.18 09:23#5dobromirdobromirНовакРегистрация: 27.05.15Град: СофияОтговори: 11от: Болки в кръста и корема? Какво да правя?Здравей тази болница е много добра за твоите процедури изпращам ти линк зада си я видиш ш дано съм ти бил полезен ww.rehabilitacia-ovchakupel.com/index.htmОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.18 10:42#6Desi MarinovaDesi MarinovaНовакРегистрация: 21.01.18Град: СофияОтговори: 31от: Болки в кръста и корема? Какво да правя?Благодаря, но линка не се отваряОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest