Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да намеря фейсбука му само с едно име и малко информация

Как да намеря фейсбука му само с едно име и малко информация

  • 04.09.17 10:55#1KameliyaKameliyaНовакРегистрация: 04.09.17Град: -Отговори: 1Как да намеря фейсбука му само с едно име и малко информацияОнзи ден се запознах с едно момче на морето обаче забравих да го питам дали има фейсбук или нещо, с което да подържаме връзка, защото станахме добри приятели и сега не знам какво да правя той е от софия и сигурно повече няма да се видим

    Знам само първото му име и от къде е

    Много искам да намеря дали има фейсбук и гледах в някакви сайтове и пишеше някакви глупости и нищо не става. Знам че е много тъпо това но...да

    Моля давайте съвети ако имате, че ми е много спешно!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.17 05:14#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Как да намеря фейсбука му само с едно име и малко информацияПишеш в търсачката Името му и града, след това натискаш бутона търсене и гледаш надолу.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.17 11:48#3KameliyaKameliyaНовакРегистрация: 04.09.17Град: -Отговори: 1от: Как да намеря фейсбука му само с едно име и малко информацияАми добре благодаря ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.18 11:34#4Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Как да намеря фейсбука му само с едно име и малко информацияПотърси някакви негови приятели и след това провери лайковете на снимките на приятелите му. Има голям шанс да е харесал някоя от тяхОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest