Имам големи бузи заради системния лупус! Така ли ще е

  • 23.10.17 06:12#1Valq0242Valq0242Регистрация: 23.10.17Град: -Отговори: -Имам големи бузи заради системния лупус! Така ли ще еЗдравейте.. На 15 години съм.. Имам системен лупус от 4 месеца.. Пия по 3 таблетки медрол на ден, 1 и половина имуран и 3/4 резохин.. Имам странични ефекти като "акне", но то вече се махна беше за кратък период от време, но бузите ми станаха много подути и цялото ми лице е подпухнало.. Мислех, че ще се махне както акнето, но те все още си стоят.

    Докторът ми ми каза, че те ще си върнат старата форма, но една моя приятелка, която е болна от същото каза, че и на нея и го е казал, но вече в продължение на 8 месеца тя е с големи бузи като мен

    Искам да попитам дали ще ми се оправят или ще си остана с тях и дали с намаляването на хапчетата (все още ми ги намаляват постепенно) ще спаднат поне малко?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.17 05:22#2plami_amplami_amРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 165от: Имам големи бузи заради системния лупус! Така ли ще еНай-добре се посъветвай с лекар или специалист...ОтговорОтговор с цитат