Момчетата ми сринаха самочувствието

• 04.11.17 05:54#1JeilyJeilyРегистрация: 02.10.17Град: -Отговори: 2Момчетата ми сринаха самочувствиетоЗдравейте имам малък проблем със самочивствието понеже винаги се влюбвам в такива който гледа външния вид само а те неса и малко май дори съм чувала как говорят зад гърба ми ма тя тъс та харесвала и момчето са исхили и викаше аз дансъм луд гледай я тая на мъж мяза и такива неща понеже по често се случва да сме в една компания и така моля ви дайте ми съвет или мнението ви по въпроса просто се чувствам ужасно като толкова много хора ме искараха изруд
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.17 04:41#2plami_amplami_amРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 196от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоЧакай сега - от начина, по който описваш говора на момчетата, в които толкова много се влюбваш, личи какви диви селяни са. Ти наистина ли искаш да си с такъв човек? Имай малко самоуважение, намери си свестни приятели. Също така е добре все пак да обръщаш внимание и на външния си вид. Колкото и да е важна вътрешната красота, чест за едно момиче, е да изглежда добре и да прави добро впечатление.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.18 12:37#3kbozhinova@mail.bgkbozhinova@mail.bgРегистрация: 12.02.18Град: -Отговори: 1от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоНе се притеснявай, аз в такъв случай се обръщам към астрологията. Тук има страхотни лични хороскопи https://www.khoroskop.com/ винаги са мн позитивниОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.18 08:13#4optimeonoptimeonРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоplami_am :Чакай сега - от начина, по който описваш говора на момчетата, в които толкова много се влюбваш, личи какви диви селяни са. Ти наистина ли искаш да си с такъв човек? Имай малко самоуважение, намери си свестни приятели. Също така е добре все пак да обръщаш внимание и на външния си вид. Колкото и да е важна вътрешната красота, чест за едно момиче, е да изглежда добре и да прави добро впечатление.

Абсолютно съгласна!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.18 09:25#5dworkd16dworkd16Регистрация: 07.09.16Град: -Отговори: 4от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоАстрологията е пълна глупост и няма да ти помогне в случая. По скоро бих те посъветвала съшото като plami_am - на първо място, изобщо не ес занимавай с такива изроди. И мис свят да си, няма как да си щастлива с някой такъв. Поддържай външния си вид добър, но не се превръщай в изкуствена кукла.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 03:01#6venelinapetrovavenelinapetrovaРегистрация: 26.07.17Град: -Отговори: 10от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоКолкото повече обръщаш внимание, толкова повече падаш на тяхното ниво.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 09:16#7ivelenaivelenaРегистрация: 01.12.17Град: -Отговори: 6от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоНе се засягайте от подобни неща, няма смисъл.ОтговорОтговор с цитат