Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Как да постъпя, изпитвам симпатии към него?

Как да постъпя, изпитвам симпатии към него?

  • 31.01.18 08:27#1Потребител#206007Потребител#206007НовакРегистрация: 31.01.18Град: -Отговори: -Как да постъпя, изпитвам симпатии към него?Здравейте! Аз съм на 20 години и скоро срещнах един мъж. При първата ни среща не показа кой знае какво отношение и дпри не си мислех, че ме е запомнил. Два месеца след това дори го бях забравила , но се оказахме в обща компания и той ме помнеше и през цялото време показваше специално отношение към мен.

    Аз бях студена и леко дръпната и въпреки всичко накрая ми поиска инстаграма. От тогава са минало две седмици, но той не ми е писал , но аз изпитах стщо симпатии , защото беше много мил. Какво да направя? Да му пиша ли? И ако да-какво? Знам , че не е правилно момичето да прави първата крачка , но..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.18 05:22#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Как да постъпя, изпитвам симпатии към него?Ами - в днешно време и ти може да подемеш разговора. Едно невинно: Здрасти, как си? Какво правиш? ... не е убило никого ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.18 08:23#3Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Как да постъпя, изпитвам симпатии към него?plami_am :Ами - в днешно време и ти може да подемеш разговора. Едно невинно: Здрасти, как си? Какво правиш? ... не е убило никого

    Точно така!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.22 12:43#4Prada123Prada123НовакРегистрация: 11.10.22Град: -Отговори: 3от: Как да постъпя, изпитвам симпатии към него?Според мен, не е никакъв проблем да направиш ти първата крачка, дори и само да го заговориш !ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest