Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Когато непълнолетна се влюби в значително по-голям мъж

Когато непълнолетна се влюби в значително по-голям мъж

  • 31.01.18 10:48#1ED01ED01НовакРегистрация: 31.01.18Град: СвогеОтговори: -Когато непълнолетна се влюби в значително по-голям мъжТой търси контакта с мен. 2 месеца работехме заедно. Не се надявах на нищо,заради възрастта му, но в последствие ,той ме намери в социалните мрежи и започнахме да си пишем. Тогава се влюбих в него. Не си пишем често,защото работи много. Правя всичко възможно да не покажа чувствата си ,но дали е редно? Ще съм благодарна на всякакви съвети!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.18 03:22#2dobromirdobromirНовакРегистрация: 27.05.15Град: СофияОтговори: 11от: Когато непълнолетна се влюби в значително по-голям мъжЗдравей може би си търси любовница затова те търси а на теб ти трябва сам точно като мен ,аз съм сам и си търся приятелка .Може да има и жена и деца и ако бъдеш с него щесе държи кой знае как като командир щете командва и ще тръгнеш по трънливият път търси си подходящо приятелче ,което щете вкара във една вълшебна любовна магия.Това е моят съвет към те ,но ако искаш си общувай с мен щесе радвам да се подкрепяме и разбира ме.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.18 05:28#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Когато непълнолетна се влюби в значително по-голям мъжАми зависи - колко ви е разликата?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest