Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Моля ви дайте си мнението, благодаря!

Моля ви дайте си мнението, благодаря!

  • 22.09.18 01:59#1NellyNellyНовакРегистрация: 22.09.18Град: -Отговори: -Моля ви дайте си мнението, благодаря!Здравейте, не ми е удобно да разговарям с мъжа си по тази тема защото не искам да прозвуча като комплексирана за това се обръщам към вас. Та искам да попитам според вас трябва ли да се притеснявам че бившите му са наистина красиви и бих казала много надарени жени и накрая от всички останали избира мен с това искам да кажа че има много качествени и красиви жени напоследък и в сравнение с тях аз съм нищо особено.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.18 12:52#2Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 2от: Моля ви дайте си мнението, благодаря!Здравейте Моят съвет е да поработите повече над себе си, но не откъм външност, а откъм увереност и самочувствие. Щом половинката ви е избрала вас, значи в неговите очи сте прекрасна и сте това, което той търси. Не винаги пищните форми и предизвикателната крещяща външност са определящ фактор когато мъжа търси жена, с която да прекара остатъка от живота си. Затова, вдигнете глава, имайте самочувствие и не мислете колко красиви са бившите му приятелки, те са бивши и това говори достатъчно. Не си вгорчавайте дните и връзката в съмнения ,които само могат да навредят. Всяка жена има своето очарование и уникални качества- те са видяни и оценени от вашия човек, ценете се и вие самата и се наслаждавайте на връзката си. Всичко добро и успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 06:55#3Потребител#318673Потребител#318673НовакРегистрация: 24.08.22Град: -Отговори: 16от: Моля ви дайте си мнението, благодаря!Ниско самочуствие...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest