Обичам го, а той е с нея

  • 23.09.18 09:11#1Потребител#160091Потребител#160091НовакРегистрация: 25.07.15Град: -Отговори: -Обичам го, а той е с неяЗдравейте,
    Моля не ме съдете, аз достатъчно го правя.
    Спах с гаджето на моя близка приятелка и животът ми се преобърна. Стана случайно, но в последствие продължи докато и двамата не се влюбихме. Привързахме се, свикнахме и се обикнахме, поставихме разходките и гушкането преди секса, за първи път в живота си избрах разумът пред сърцето и прекъснах контакт с него. Казах много неща и го нараних. Само аз знам колко болеше да съм втората,излишната и провалът в очите на близките ми, които знаеха, да знам, че ляга до нея, а той не искаше да се раздели с нея, защото тя много го обичала, а вероятно и той нея. Не пускаше и мен.. Не се видяхме повече от половин година, на пръв поглед продължих.. и аз, и той. Докато един ден отново не се видяхме. Седим и с часове просто се гледаме в очите, докато всички други си говорят. Пред мен не и позволява да се доближи до него, да го целуне и прегърне, но и към мен се държи дистанцирано, но с пълно право, все пак му наговорил какво ли не. Поговорихме и той ми каза, че знае, че боли, че и той се чувства така, че е трудно, но просто не трябва, разбрахме се. В момента, в който се намеси дори и чашка алкохол всичко се преобръща, започва да ме прегръща, целува, плачем заедно и това ме убива всеки ден. Не знам как да постъпя, обичам го..моля помогнете ми със съвет...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.19 03:13#2Потребител#210937Потребител#210937НовакРегистрация: 06.04.18Град: -Отговори: 2от: Обичам го, а той е с неяНяма да те съдя, но постави се на мястото на момичето, ако ти обичащата и сляпата в случая разбереш , че любовта на живота ти е спал с най-добрата ти приятелка?
    Мисля, че си си позволила повече, като сте стигнали до там
    Мъжете са такива, ловци, търсят внимание на други жени заради егото си
    Времето ще те излекува, зашото повярвай ми , ако той те обича истински ше прекрати отношенията с нея и ще сте заедно с него
    Минах през подобно нещо, и затова ти казвам , недеййййй
    боли, боли, но времето лекува
    повярвай ми
    и гледай по близки срещи да нямате, за да не се засилват още повече обърканите ти чувства
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest