Ezine.bg»Форум»Външен Вид»От значение ли е цвета на косата и най - вече нейната дължина

От значение ли е цвета на косата и най - вече нейната дължина

  • 19.11.10 05:49#1dianadianaНовакРегистрация: 01.11.10Град: -Отговори: 24От значение ли е цвета на косата и най - вече нейната дължина Дали блондинките излязоха от мода или все още държат класациите по мечтана коса сред тинейджърите и малко по порасналите такива Или може би цвета вече не е от значение, а дължината и обема.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.10 10:27#2Lilia5Lilia5НовакРегистрация: 18.10.10Град: -Отговори: 6от: От значение ли е цвета на косата и най - вече нейната дължина Не мисля, че цвета на косата има толкова значение, макар че има една приказка "русо гладно няма" и все пак блондинка или брионетка, дълга или къса коса...това зависи от формата на лицето, чертите като цяло и структората на тялото. Познавам момичета, които имат толкова изразителни черти, с къси коси и мисля, че и дълги не би им отивало. Мисля, че всичко е индивидуално..
    Въпреки, че русата коса в много ситуации смекчава вината в поведението :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.10 03:59#3desidesiНовакРегистрация: 02.11.10Град: -Отговори: 13от: От значение ли е цвета на косата и най - вече нейната дължина Аз съм била и блондинка и брюнетка. Определено повече внимание съм получавала като блондинка (говорим за мъжко внимание). Аз пък се харесвам като брюнетка :love: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.11.11 09:38#4adelaadelaНовакРегистрация: 08.11.11Град: СвогеОтговори: 8от: От значение ли е цвета на косата и най - вече нейната дължина Мъжете харесват една жена и по косата, така че е доста важно. Важното е на човек да му отива дължината и цвета, напр. тъмен тен с руса коса е малко кофти.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest