Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Говорилник»Писмо до Дядо Коледа

Писмо до Дядо Коледа

  • 22.11.10 05:00#1MariyanaMariyanaНовакРегистрация: 22.11.10Град: ВарнаОтговори: 9Писмо до Дядо КоледаЗдравейте момичета, дойде ми идея, хайда да си споделим кой какво си пожелава за празниците?

    Какво ще напише в своето писмо?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.10 04:42#2sanyasanyaНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 13от: Писмо до Дядо КоледаПисмо на Дядо Коледа няма да пиша, защото не знам на кой адрес да ги изпратя но.....

    Разбира се си пожелавам за мен и моето семейство да сме живи и здрави, новата година да ни донесе много късмет в начинанията и още нещо ще си пожелая което няма да го споделя, защото съм малко суеверна :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.10 05:03#3silvi_asilvi_aНовакРегистрация: 10.10.10Град: -Отговори: 8от: Писмо до Дядо КоледаАз също си пожелавам здраве за мен и семейството ми...

    На второ място си пожелавам да ме приемат да уча в университет в Германия или Англия
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.10 05:05#4MariyanaMariyanaНовакРегистрация: 22.11.10Град: ВарнаОтговори: 9от: Писмо до Дядо КоледаАми ти най-хубавото си го пожела sanya ,пожелавам ти го и аз А колкото до тайното ти желание,ти пожелавам да се сбъдне..Всеки си мечтае за нещо тайничко,ама нали и надеждата умира последна ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.10 12:34#5GretaGretaНовакРегистрация: 24.11.10Град: ВарнаОтговори: 2от: Писмо до Дядо КоледаЗдравейте и от мен,

    на първо място искам да си пожелая здраве за мен и цялото ми семейство, а това което най-силно желая е новата година да донесе едно живо и здраво бебче и всичко около раждането да мине нормално.

    След Дядо Коледа това е, което чакаме с нетърпение!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.10 08:08#6panchopanchoНовакРегистрация: 07.12.10Град: -Отговори: 10от: Писмо до Дядо КоледаЗдравейте и от мен.

    Аз си пожелавам, здраве, щастие и една истинска и голяма любов Дано вече се намерим с тази сродна душа, че одавна се търсим...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest