Ezine.bg»Форум»Красота»Помощ при избор на преса за коса

Помощ при избор на преса за коса

  • 12.10.11 08:45#1NevenaNevenaНовакРегистрация: 12.10.11Град: -Отговори: 1Помощ при избор на преса за косаЗдравейте обмислям да си купувам преса за коса (досега не съм имала) и ще я ползвам само за изправяне.Косата ми е гъста и чуплива,ако това има някакво значение .Това са моделите на които съм се спряла ако можете да ми помогнете кой от моделите е добър ще се радвам.Ако има такава тема се извинявам че не пиша в нея (порових се малко във форума преди да пиша,но все пак реших да пусна нова тема):
    Благодаря предварително за отговорите Smile

    SINGER PEARL CERAMIC - ПРЕСА ЗА КОСА :
    МОЩНОСТ 40 W
    КЕРАМИЧНИ ПЛОЧИ ЗА ЗАЩИТА НА КОСАТА
    СВЕТЛИННИ ИНДИКАТОРИ LED
    ВЪРТЯЩ СЕ НА 360° КАБЕЛ
    4 СТЕПЕНИ ТЕМПЕРАТУРА: 140° - 200° С
    СВАЛЯЩИ СЕ ГРЕБЕНЧЕТА
    - ПЕРФЕКТНИ РЕЗУЛТАТИ
    ЗАКЛЮЧВАНЕ ПРИ ЗАТВОРЕНО ПОЛОЖЕНИЕ
    ПОДХОДЯЩА ЗА ВСЯКА КОСА
    http://technomarket.bg/products/09073507/singer-pearl-ceramic

    NEO HS-100D ПРЕСА ЗА КОСА
    МОЩНОСТ 55W
    КЕРАМИЧНО ТУРМАЛИНОВО ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ (48 ММ)
    КРАТКО ВРЕМЕ ЗА ДОСТИГАНЕ НА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ТЕМПЕРАТУРА 120 - 210 ГРАДУСА
    ЗА СУХА И МОКРА КОСА
    LCD ДИСПЛЕЙ ЗА КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
    http://technomarket.bg/products/09081420/neo-hs-100d

    REMINGTON S-2002
    Професионални тесни плочи
    Двойна защита на косъма:

    Тефлон® покритие на плочите за незалепващо супер гладко оформяне
    Керамично покритие за равномерно разпределение на топлината без прекомерно нагорещени участъци

    Променлива настройка на температурата за различни типове коса
    Бързо достигане на работната температура – готовност за употреба в рамките на 60 секунди
    Светлинен индикатор за вкл. / изкл.
    Ненагряващ се връх
    Термоустойчив стенд
    Халка за удобно окачване на уреда
    Кабел със система против усукване
    Термоустойчива чантичка за съхранение
    65W мощност
    190 градуса максимална температурa
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.11 07:42#2adelaadelaНовакРегистрация: 08.11.11Град: СвогеОтговори: 8от: Помощ при избор на преса за косаАз използвам тази на Белисима и съм много доволна. Има йонизатор, което е доста полезно.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.12 07:48#3Kalina ZdravkovaKalina ZdravkovaНовакРегистрация: 23.10.12Град: ПловдивОтговори: 6от: Помощ при избор на преса за косаАз ползвам преса за коса на марката CHI професионална серия също имат и грижа за косата, пресата ми е подарък от братовчедка живееща в Щатите, не знам къде можеш да си я закупиш тук в България но мога само да кажа че керамичното покритие на тази преса е просто перфектно и няма нищо общо със старата ми преса купена от магазин тук а иначе знам че грижа за косата на тази марка CHI продават в ягодка нет там съм я виждала мисля :blush: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest