Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Момичешки съвет, как да постъпя

Момичешки съвет, как да постъпя

  • 26.12.11 09:10#1ТатянаТатянаНовакРегистрация: 17.12.11Град: ВарнаОтговори: -Момичешки съвет, как да постъпя i u bЗдравейте. Имам проблем. Влюбена съм в едно наистина добро момче. Въпросът ми е как да го накарам да се влюби в мен. Той обича компютърните игри и е като пристрастен към тях.

    Може да прекара цяла седмица седейки на компютъра, в скайп, но без да ми пише нито веднъж от месеци. Нито ми честити празниците, нито ме попита "как съм?". Майките ни са повече от приятелки и се разбират чудесно. Отчаяна съм от 2 години. Моля ви дайте ми съвет.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.12 10:07#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 7от: Момичешки съвет, как да постъпяНаправи нещо, с което да го заинтригуваш. ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 10:17#3eminemka91eminemka91НовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 3от: Момичешки съвет, как да постъпяНаучи да играеш някоя от неговите игри Или ти му пиши първа в скайп и му кажи "Хайде да поиграем на .. " еди-коя си игра или пък да излезете знам лиОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.13 10:00#4Велизар ГеогриевВелизар ГеогриевНовакРегистрация: 20.09.13Град: -Отговори: 2от: Момичешки съвет, как да постъпяСъвет от геймър: пиши му, пиши му, пиши му. Щом толкова го харесваш го покани да излезете, интересувай се от хобитата му, покажи му че го харесваш, усмихвай се. Какво повече да кажа, всичко останало ще си дойде на мястото ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest