Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Сърцето или разумът

Сърцето или разумът

  • 30.12.11 09:43#1милена милена НовакРегистрация: 30.12.11Град: -Отговори: -Сърцето или разумътЗдравейте, моля ви помогнете ми..

    Така имам гадже което много харесвах, но нещата се промениха от денят в който ходихме на дискотека и аз танцувах с едно момче от училище и почнах и него да харесвам много..Сега си пишеме всяка вечер звъни ми понякога и излизаме ..а гаджето ми ми казва, че... ме обича

    Толко съм объркана кого да послушам сърцето си или разума си!? Моля ви посъветвайте ме немога да си позволя още една грешка..
    Благодаря ви !!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 09:53#2katerinakaterinaНовакРегистрация: 19.09.12Град: -Отговори: 5от: Сърцето или разумътпослушай сърцето си Може би нещо в връзката ти липсва и затова търсиш извън нея.От колко време си обвързана?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.12 01:36#3NataliqNataliqНовакРегистрация: 25.09.12Град: ГабровоОтговори: 2от: Сърцето или разумътSpored men,mn dobre preceni s koe mom4e ot dvete nai-dobre se 4uvstva6,koe te pravi 6tastliva i koe te kara da zabravi6 za vsi4ko i vsi4ki.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest