Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Дали една изневяра води непременно до раздяла

Дали една изневяра води непременно до раздяла

  • 26.11.10 09:20#1MimitoMimitoНовакРегистрация: 26.11.10Град: -Отговори: -Дали една изневяра води непременно до раздялаАко разберете, че половинката ви изневерява ще простите, ще си тръгнете или ще искате обяснение.

    Каква е нормалната реакция в тази ситуация според вас?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.10 03:19#2NeliSaNeliSaНовакРегистрация: 11.10.10Град: -Отговори: 4от: Дали една изневяра води непременно до раздялаНормалната реакция е ..първо да поговорите

    Изневярата е общо понятие, което е подтикнато от липса в отношенията, не винаги е само физическа нужда, за секс, но в много от случаите е така, търсене на разнообразие...

    Преди да си съберете багажа, първо трябва да разберете дали имате желание и двамата да оправите връзката си, да продължите съвместно съжителство.

    Ако има такова желание и от двете страни, мисля че трябва да се даде втори шанс, но ако стане системно разбира се по-добре да си търсиш късмета другаде :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.10 03:37#3костадинкакостадинкаНовакРегистрация: 15.11.10Град: -Отговори: 30от: Дали една изневяра води непременно до раздялаако наистина държите един на друг, няма нужда от раздяла, просто да обсъдите проблемите си и да продължите напред, като се опитате да давате всичко от себе си за връзката ви.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.10 10:41#4ronkaronkaНовакРегистрация: 09.11.10Град: -Отговори: 14от: Дали една изневяра води непременно до раздялаАз съм на мнение, че винаги в разговора може да се стигне до дъното на проблема. Много е важно поради каква причина се е стигнало до изневярата. Определено съм от хората с по- разкрепостено мислене и считам, че една изневяра може да бъде простена.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest