Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Красота»Ползвате ли българска козметика

Ползвате ли българска козметика

  • 20.02.12 01:24#1galichkagalichkaНовакРегистрация: 20.02.12Град: ПловдивОтговори: -Ползвате ли българска козметика Здравейте,
    да видим кой е доволен от българската козметика...
    Аз лично искам да похваля една нова козметика която пробвах и останах изключително доволна, като се има предвид, че кожата ми е проблемна.

    Козметиката е с Азулен и се казва ефект, мисля че е нова, препоръча ми я моята козметичка. До сега не бях ползвала българска козметика.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 10:13#2ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 6от: Ползвате ли българска козметика За лице (моето лице няма и пет пъпки) ползвам маски от AVON, когато се наложи и сам много приятни.. За коса ползвам пак Ейвънски шампоани и балсами, много са ефикасни .. косата наистина става по-здрава, обемна и блестяща.. Също ползвам професионална грижа за коса Syoss и Wella.. (не ги използвам наведнъж, разбира се.. ползвала съм) :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.12 02:47#3PetqPetqНовакРегистрация: 23.10.12Град: -Отговори: 2от: Ползвате ли българска козметика Ползвам главно Аvon, но и някои български кремчета (за ръце).ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.12 07:40#4Kalina ZdravkovaKalina ZdravkovaНовакРегистрация: 23.10.12Град: ПловдивОтговори: 6от: Ползвате ли българска козметика Едно време нямаше много избор на каквато и да е козметика, българската беше единствената предлагана на пазара доколкото си спомням, сега вече имаме огромно разнообразие и възможност на избор, бих искала да купувам българското, но честно казано не съм доволна изобщо ползвах лосион за тяло на Дева и Билка и ми се струват много постни и е обяснимо все пак цената им е евтина за да са достъпни за всеки. Предпочитам да спестя и да си купя козметика от хубави марки защото имат резултат, все пак кожата си е моя и трябва да си я глезя  ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest