Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Любов на втората година

Любов на втората година

  • 20.04.12 09:19#1ivaivaНовакРегистрация: 06.04.12Град: ЛовечОтговори: -Любов на втората годиназдравейте,

    Мили дами защо имам чувството, че май все сме неразбрани. Нашата любов в началото беше изпепеляваща. Тя и сега е.... Ние живяхме 1год. в София и бяхме адски щастливи. Решихме да имаме собствено жилище и се прибрахме в Ловеч от където сме, защото са по-малко разходите ни. Сега живеем с моите родители, защото при неговите няма условия. Много трудно си намерихме работа от скоро.Тази стъпка обаче промени всичко между нас незнам защо?

    Той няма нуждата като преди да ми се обажда по сто пъти на ден, не споделя, занимава се с неща които общо взето му харесват само на него. Със ставането сутрин започва да мисли как да излезне от в къщи, или си измисля някакви безумни занимания.

    Имам чувството че или съм голям егоист и не му давам свобода, или страх ме е да го кажа, но май по този начин няма да стигнем далеч. Започвам да изпадам в депресия и да мисля, че целите ни занапред вече не са общи. Когато има неща, които мислиш а не можеш да ги кажеш на половинката си поради каквато и да е причина, това е сигнал за проблем между вас мисля аз. Много съм объркана защото никога не съм имала тайни от него. А сега мисля, че доста неща остават някъде дълбоко в мен и те са с горчив привкус. Какво да правя незнам, той е много добър човек, но повече за всички останали /майка му, приятелите му/ отколкото за мен. Всички го използват, а аз го обичам истински но какво от това. Ние живеем заедно а всъщност той ми липсва............
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 07:28#2Emma83Emma83НовакРегистрация: 10.08.12Град: -Отговори: 14от: Любов на втората годинаНякои мъже просто си искат свободата. Може би наистиан го ограничаваш. Казваш, че не ти се обаждал постоянно да се интересува какво правиш, че искал да излиза и си се занимава с неговите неща. Според мен нормално за един мъж. Стига това да не е в някаква крайност и той очевидно да страни и да те избягва. Такъв случай определено трябва да говорите сериозно да си изясните причината. Ако вече втора година сте заедно, не би трябвало да е проблем да споделяте такива неща.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest