Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Първи симптоми на бременност

Първи симптоми на бременност

  • 01.12.10 01:23#1надето надето НовакРегистрация: 01.12.10Град: -Отговори: 12Първи симптоми на бременностТози месец след предполагаемата овулация се чувствам по-различно - имам болки ниско в корема и много ми се спи.

    Чудя се дали това не са признаци, че съм бременна. Моля ви кажете какви бяха вашите първи признаци на бременност?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.10 01:07#2КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 01.11.10Град: -Отговори: 29от: Първи симптоми на бременностКажи какво стана, какъв е резултата, бременна ли си? При всички жени е различно, признаците приличат много на пмс, някои пък жени изобщо нямат такива ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.10 01:28#3костадинкакостадинкаНовакРегистрация: 15.11.10Град: -Отговори: 30от: Първи симптоми на бременностАми на мен ми звучи, че си бременна, ама ще чакаме да потвърдиш ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.18 11:47#4Милена ГеоргиеваМилена ГеоргиеваНовакРегистрация: 19.07.18Град: -Отговори: 4от: Първи симптоми на бременностСкъпи, добър ден. Имам проблем. Аз съм на 35 години. Искам да забременея, но не мога. Вече използвах много витамини, хормони, народни рецепти. Лекарят казва, че не вижда никакви проблеми в мен и моят партньор. Много силно искам дете! Вече мисля за сурогатно майчинството или инвитро с ДЯ. Но аз се страхувам. Може би някой вече правяше това или някой от приятелите? Или на приятелите познатите? Кажете ми, моля. Искам да знам всичко, преди да решим с съпруга ми да предприемем такава стъпка. Хубав ден на всички !ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.18 03:21#5МимеМимеНовакРегистрация: 19.07.18Град: -Отговори: 1от: Първи симптоми на бременностЗдравейте на всички! Първият път, когато забременях, не чувствах нищо преди 3 месеца. Нито болка, нито токсикоза. И много работих . Поради това е възникнал спонтанен аборт. След това се опитах много пъти да забременея, но не можех. Последната ми надежда беше репродуктивният център BioTeхCom в Укйрана. Там аз се възползвах от услугата iинвитро с ДЯ. Да кажа, там е по-добре отколкото у нас тук. Защото аз сама мога да си избера донор и да се чака трябва по-малко време. В резултат на направената операция вече една година съм щастлива майка.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.18 07:43#6Милена ГеоргиеваМилена ГеоргиеваНовакРегистрация: 19.07.18Град: -Отговори: 4от: Първи симптоми на бременностДобър вечер! Прочетох, че сте използвали инвитро с ДЯ в BioTeхCom. Мисля също за него, тък като имам здравословни проблеми. Искам да Ви попитам: къде живеяхте там? Какъв е хотела? С какво хранеха? И основният въпрос. Ако избера инвитро с ДЯ. След забременяването жената се наблюдава при своя лекар (там, където тя живее) или в същата клиника? Ами при сурогатното майчинство също ли така става? Колкото максимални опита за инвитро с ДЯ аз ще мога да направя? Ще чакам отговора Ви!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.19 06:20#7Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 19от: Първи симптоми на бременностСънливост, апетит и един-единствен път световъртеж и замаяност.
    Болки нямах през цялата бременност, нито гадене и повръщане.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest