Ezine.bg»Форум»Мода и модни тенденции»Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?

Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?

  • 06.12.10 07:26#1desidesiНовакРегистрация: 02.11.10Град: -Отговори: 13Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?Здравейте,

    какво ще купувате на любимите хора за Коледа?

    Дрехи, парфюми или пък бижута, какво е най- подходящо?

    Нека да обсъдим малко идеи как да зарадваме близките си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.10 09:13#2MariyanaMariyanaНовакРегистрация: 22.11.10Град: ВарнаОтговори: 9от: Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?Здравейте и от мен...и на мен това с купуването на подаръци ми е любимо :kiss: ,и най-сложно.Всяка година го мисля...И понеже преди празниците,приятеля ми им рожден ден,баща му също,и ми става още по-трудно.Тази година се спирам на чанта за през рамо за приятеля ми,и по комплект шапка, шал, ръкавици за родителите ми.За брат ми-както винаги му казвам да си избере той нещо,защото е много труден.И ето го проблема-родителите на приятеля ми,вече наистина незнам какво да им взема,нещо за дома,мислех за стойка за вино...
    Говорете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.10 10:39#3panchopanchoНовакРегистрация: 07.12.10Град: -Отговори: 10от: Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?Зависи от кога сте заедно с приятеля ти. Някакъв неутрален подарък е добра идея, ако не се познавате много добре.

    От къде си...За тези от София или Пловдив - в джъмбо има симпатични коледни чинии, чаши, и всякакви джвъчки за дребни подаръчета. Преди малко ходих до там за украса. Много съм въудешевена.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.15 07:48#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?Тази година за детето реших да не купувам играчки, защото има супер много и не играе с голяма част от тях, много се чудех какво да му взема и вчера попаднах на един магазин brava.bg , намира се в Айтос, ул. Александър Стамболийски 8, харесах страхотен детски спален комплект, който се надявам да се хареса на детето, ще му взема и една плюшена играчка, която да си гушка, докато спинка.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.19 08:00#5IcoDimovIcoDimovНовакРегистрация: 25.02.19Град: БабиноОтговори: 1от: Какво ще купувате на любимите хора за Коледа?Аз предпочитам реплики на известни артефакти от филми. Примерно Сърцето на океана от титаник.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest