Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Кой е по- облагодетелствания пол?

Кой е по- облагодетелствания пол?

  • 07.12.10 10:27#1panchopanchoНовакРегистрация: 07.12.10Град: -Отговори: 10Кой е по- облагодетелствания пол?Според вас кое е по- добре да си мъж или жена?

    Ако си мъж - нямаш цикъл, не раждаш деца, получаваш всеки път оргазъм, не се грижиш толкова за външния си вид и куп други неща. Освен това всеки път като правиш секс свършваш.

    Ако си жена можеш спокойно да се разплачеш, да хленчиш и да търсиш помощ от някого. Не те е страх, че няма да ти стане и може да флиртуваш с мъжете и после да ги разкараш.

    Та нека да обсъдим според вас кой е облагодетелствения пол?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.10 07:01#2КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 01.11.10Град: -Отговори: 29от: Кой е по- облагодетелствания пол?ами от така посочените предимства на двата пола мисля че е ясно че мъжете са по-облагодетелствани ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.10 10:27#3panchopanchoНовакРегистрация: 07.12.10Град: -Отговори: 10от: Кой е по- облагодетелствания пол?Е, може да излезе и някое друго предимство, зависи от гледната точка.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.10 06:37#4desidesiНовакРегистрация: 02.11.10Град: -Отговори: 13от: Кой е по- облагодетелствания пол?Аз си мисля, че всеки мъж може и си мисли, че жените имат повече предимства и обратното, всяка жена мисли, че на мъжете им е по- лесно... ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.11 01:17#5Krasimira Petkova DimitroKrasimira Petkova DimitroНовакРегистрация: 03.03.11Град: Горна ОряховицаОтговори: 3от: Кой е по- облагодетелствания пол?Според мен е по-добре да си мъж. Един мъж, колкото повече жени свали, толкова е по-готин и печен пич. А жената с колкото повече мъже е спала, толкова е по-голяма кучка, защото вие мъжете не можете без секс, нали природата ви е такава. А ние, жените сякаш нямаме нужди ?ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.11 07:14#6АмиртаАмиртаНовакРегистрация: 19.04.11Град: -Отговори: 2от: Кой е по- облагодетелствания пол?По-облагодетелствани са жените.
    Цикълът е един много голям плюс, а не минус.
    И мъжете плачат, понякога и пред аудитория.
    Мъжете сега се грижат за външния си вид дори повече и от жените.
    Мъжете са глава на семейството, от тях се очаква да подсигурят всичко нужно.
    Мъжете се занимават с тежката работа
    Мъжете се занимават с черната работа.
    Ако жената е с правилен партньор, няма причина да не свърши.
    Жените могат да свършат много повече пъти от един мъж за един ден.
    Жените са красивите създания, които мъжете гонят.
    Жените са много по-сложни и много по-лесно могат да те прецакат!
    Жените са тези, които получават без да им се налага да дават!
    Жените са много по-хитри и упорити.
    Жените могат да правят секс докато са живи.
    Жените нямат проблем с ерекцията, простатата или либидото.
    Жените имат силна вяра и хъс.
    Има ли нужда да продължавам ?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest