Ezine.bg»Форум»Пътешествия и екскурзии»Началото на ски сезона. Къде ще карате ски тази година?

Началото на ски сезона. Къде ще карате ски тази година?

  • 11.12.10 06:30#1desidesiНовакРегистрация: 02.11.10Град: -Отговори: 13Началото на ски сезона. Къде ще карате ски тази година?Здравейте,

    днес беше откриването на сезона в Банско, на 15 е на Пампорово, а на 18.12 на Боровец.

    Къде ще карате ски тази година?В България или в чужбина.

    От зимните ни курорти кой предпочитате?

    За да съм първа в темата нека да кажа моето мнение. Аз ходя веднъж годишно в Алпите, но за уикендите предпочитам Банско.

    По- уютно ми е, можеш да се разходиш, да хапнеш и извън хотела.
    Вярно ски картите за съораженията са по- скъпи, но самите писти са по- добри.

    Докато стигна до Пампорово ми става лошо от ужасните завои, а като излезеш от хотела, няма къде да отидеш.

    На Боровец ми е захлупено, няма никакво пространство и отново проблема със заведенията извън хотелите - ужасни е малко за да го опишеш.

    Интересно ми е и вашето мнение по въпроса.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.10 11:01#2ronkaronkaНовакРегистрация: 09.11.10Град: -Отговори: 14от: Началото на ски сезона. Къде ще карате ски тази година?Аз предпочитам Банско, сега ще ходим за Нова Година и се надявам, да мога да покарам поне един ден ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.16 10:45#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Началото на ски сезона. Къде ще карате ски тази година?Аз ще ходя на Боровец Коледната ваканция за няколко дни.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest