Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Помогне те ми да зарадвам приятелката си

Помогне те ми да зарадвам приятелката си

  • 22.10.12 03:39#1nikolanikolaНовакРегистрация: 22.10.12Град: -Отговори: -Помогне те ми да зарадвам приятелката сипроблема е следния: Моята приятелка живее извън България доста далеч, а днес има рожден ден дайте ми идея как да я зарадвам моля ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.12 11:03#2PetqPetqНовакРегистрация: 23.10.12Град: -Отговори: 2от: Помогне те ми да зарадвам приятелката сиНапиши и имейл, прати и смс, обади и се...опитай да и пратиш подарък с куриер или накрай някой познат, който живее на същото място да и го подари. Разгледай тук за интересни идеи за [url=www.podaruk.info]подаръциОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.12 06:26#3Kalina ZdravkovaKalina ZdravkovaНовакРегистрация: 23.10.12Град: ПловдивОтговори: 6от: Помогне те ми да зарадвам приятелката сиМоже би малко съм закъсняла малко с отговора си, но можеш да го направиш и по друг повод и да я зарадваш. Ако живее в друга държава можеш да се разровиш в нета за цветарски магазини в близост които доставят цветя и можеш да правиш поръчки онлайн от тук и да слагаш съобщение с картичка към тях на сайта на съответния магазин това е първи вариант. втори вариант ако знаеш адреса на който живее в чужбина можеш да поръчаш нейния любим парфюм онлайн и за доставката да оставиш нейния адрес където е сега и да добавиш съобщение. :y: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest