Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»За тези, които имат идея как да помогнат

За тези, които имат идея как да помогнат

  • 14.12.10 12:24#1AleksandraAleksandraНовакРегистрация: 14.12.10Град: -Отговори: -За тези, които имат идея как да помогнатСега предполагам трябва да се извиня предварително защото е малко странно, но ако някои има идея и знае как нека каже мнението си и ми помогне, за което БЛАГОДАРЯ предварително!

    Така, ами на кратко тарся момче на което трябва да се извиня адски много за нещо което направих мина доста време, но това ме влудява от време на време. И последния път започна преди няколко дни след като го видях в Русе. Мислех, че не е защото знаех от майка му, която не ме харесва особено много, че е заминал извън България. Но го видях, разминахме се и малко след това аз погледнах в гръб към него и видях че и той ме гледа, но беше с две момичета, а и се притесних не го бях виждала около 2 години... Нямам му нито тел. номер,нито скайп, нищо. Не искам да ви занимавам и да ви обяснявам защо искам да се извиня и за какво, защото се срамувам бях малка наивна глезла и сега вече осъзнавам грешките си. Ок. Търсих го в какви ли не сайтове, но без успех. Знам за един негов профил в (impulse), но не го е използвал адски много време а и интересното което е че няма негови снимки а данните са негови та въпросните снимки са на брат му. Както и да е. Казва се Мартин Петров до колкото се сещам от преди прякор Дъмбо на 23 години е висок е около 1.90 руса коса сини очи слаб е, учил е в механотехникум Русе (стрелково оръжие) живее в 4 блок зад блок Олимп в кв. Здравец север и май друго не се сещам.

    Знам че ще е нещо невероятно ако някой го познава но съм длъжна да опитам и така. А ако ли не то поне дайте ми идея какво да направя за да го намеря...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.10 10:47#2ronkaronkaНовакРегистрация: 09.11.10Град: -Отговори: 14от: За тези, които имат идея как да помогнатСлед като знаеш къде живее, защо просто не отидеш до там и да се извиниш?

    Определено сте имали някаква връзка предполагам и сега съжаляваш. Но възрастните хора решават проблемите си с разговор. Ако толкова не ти дава мира, намери го и говори с него, ако той иска да говори с теб разбира се.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.12 01:43#3NataliqNataliqНовакРегистрация: 25.09.12Град: ГабровоОтговори: 2от: За тези, които имат идея как да помогнатNedei da prebarzva6 s ne6tata(izvinenieto),moje da ti se otdade dr vazmojnost za sre6ta s nego i togava 6te mu go kaje6.Zaintreguva me tova,4e i az imam absolutno sa6tata situaciq,samo 4e vremeto pri mene e 4 godini,a ne 2godini.Ostavih ne6tata taka bez da go tarsq i sega toi me otkri i 6te imame sre6ta v koqto az moga da mu se izvinq za minaloto vreme i da mu priznaq 4uvstvata si...Zatova se zaredi s mn tarpenie pak da vidim kakvo 6te stane.Dr na4in e 4rez predavaneto Ima6 po6ta,ako izvinenieto ti ne moje da 4aka.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.13 06:53#4Валерия КисьоваВалерия КисьоваНовакРегистрация: 10.03.13Град: СливенОтговори: 1от: За тези, които имат идея как да помогнатАми защо просто не го намериш във фейсбук? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest