Ezine.bg»Форум»Здраве»Много болезнен ПМС

Много болезнен ПМС

  • 04.02.13 10:24#1НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 1Много болезнен ПМСОт около година имам ужасно болезнен ПМС , ии като цяло си е ужасен де.Имам в предвид ,че предменструалният ми синдром се появява седмица след последната менструация и не стига че апетита ми става като на диво животно, подувам се, ставам раздразнителна и депресирана на всичкото отгоре се появяват пронизващи болки в гърдирте,то бива да боли ама то не се издържа стават твърди и ужасно болезнени сякаш ме оперират без упойка ,много е болезнено и неприятно.Някой да има някаква идея как мога да го подтисна. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.13 10:06#2super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 5от: Много болезнен ПМС вземи си топла вана и се успокой!!! така ще намалиш кръвта ако течението ти е обилно :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.13 09:19#3ПолинаПолинаНовакРегистрация: 27.05.13Град: -Отговори: 4от: Много болезнен ПМСsweet_gl : вземи си топла вана и се успокой!!! така ще намалиш кръвта ако течението ти е обилно :y:

    Не всеки има вана в дома си. И не е хубаво много топла вода, за да не се получи някой кръвоизлив. Аз така знам. На мен за болките ми помага само аулин, с него съм си свикнала от години.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 04:43#4Maria TonchevaMaria  TonchevaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Много болезнен ПМСТъй като ПМС е резултат от хормонален дисбаланс е хубваво да опиташ с хранителен режим или прием на хранителни добавки като: калций, калий, витамини от група Б, витамин Е, есенциални мазнини и витаминни комплекси, специално създадени за жени, които допринасят за облекчаване на симптомите.
    Също да се увеличи консумацията на растителни влакна и да се намали приема на мазнини. Според изследвания жените, чиито диети са богати на фибри и бедни на мазнини, по-рядко страдат от ПМС.
    Освен това физическите упражнения са важни и допринасят за поддържане на здравословно тегло, което е изключително важен фактор за жените с хормонални колебания.
    И на последно място, но не и маловажно- детоксикация и релакс.

    Дано има ефект
    Успех!









    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 11:42#5IrenaIrenaНовакРегистрация: 26.10.13Град: -Отговори: 3от: Много болезнен ПМСMaRiCo :Тъй като ПМС е резултат от хормонален дисбаланс е хубваво да опиташ с хранителен режим или прием на хранителни добавки като: калций, калий, витамини от група Б, витамин Е, есенциални мазнини и витаминни комплекси, специално създадени за жени, които допринасят за облекчаване на симптомите.
    Също да се увеличи консумацията на растителни влакна и да се намали приема на мазнини. Според изследвания жените, чиито диети са богати на фибри и бедни на мазнини, по-рядко страдат от ПМС.
    Освен това физическите упражнения са важни и допринасят за поддържане на здравословно тегло, което е изключително важен фактор за жените с хормонални колебания.
    И на последно място, но не и маловажно- детоксикация и релакс.

    Дано има ефект
    Успех!




    А аз да допълня: яж повече плодове, зеленчуци и ядки!









    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 11:48#6IrenaIrenaНовакРегистрация: 26.10.13Град: -Отговори: 3от: Много болезнен ПМСИ аз имам ужасен ПМС!
    Просто при мен е кошмарно.
    Но през този период спя повече, ям често но на малки
    порцй здравословна храна като: плодове, зеленчуци и ядки.
    И долу-горе с краката на горе го изкарвам!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.15 03:33#7Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Много болезнен ПМСОще някоя с такива проблеми има ли ?ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.15 05:12#8Никол ДимитроваНикол ДимитроваНовакРегистрация: 31.03.15Град: -Отговори: 12от: Много болезнен ПМСАми и аз съм имала ама минавах по-няколко от процедурите, които по нагоре прочете и накрая си релаксирах във ваничката ми от gaudi-ds и доста бързо си ми минаваше всичкоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest