Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Интернет зависимост или изневяра

Интернет зависимост или изневяра

  • 01.03.13 08:27#1ЯнаЯнаНовакРегистрация: 01.03.13Град: ВарнаОтговори: -Интернет зависимост или изневяра Здравейте, искам мнението Ви относно следната история: Аз съм на 42 години и се запознах с един мъж на 44 години, несемеен до този момент, без деца и най- интересното е, че никога никоя жена не е представял пред семейството си и приятелите си. Вече три месеца сме заедно, но се наложи да отиде в командировка в чужбина. Като тръгна не знам защо, но нещо ме накара за първи път да напиша името му в чичко Гугъл и какво се установи, че има 7 регистрации в сайтове за запознанства, като в три от тях активен, дори предния ден преди да замине влизал в тях. Така пристига в съответната държава, обажда ми се да си пусна скайп, ивиждам, че едновременно си пуска и скайп и един от сайтовете и си пише и с мен успоредно. Представете си какъв шок изживях от видяното, но това не е всичко, успях да проверя и сметката му телефона , която беше 180лв към края намесеца вече, а той с мен говори не повече от три минути. Моля за Вашите гледни точки по въпроса. Наистина се чудя, как да постъпя в този случай.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.13 08:34#2ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Интернет зависимост или изневяраНе се изненадвай! Живеем в 21 век. В повечето моменти ние мъжете сме бройкаджии. Но, ще ти дам моето мнение: Щом до тази възраст не е бил женен, значи има за какво да е стар ерген. Всичко в този живот е релативно, така, че не се надявай на закъснялата любов да е вечна. Спирам до тук, а ако те интересува още по въпроса пиши ми го в лични!Хубав ден!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.13 08:43#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет зависимост или изневяраето затова една жена трябва да е много внимателна с такива типове.на тях не им пука с коя ще бъдат.хвърлят въдицата и която се хване ,ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.15 04:52#4Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Интернет зависимост или изневярахахаха това беше доста луда историяОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 06:21#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет зависимост или изневяраe da.za6oto i ti si sy6iqtОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest