Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Трудна любов

  • 19.03.13 04:27#1ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19Трудна любовТрудна любов
    Неопетнена , дълбока и силна е приятелската човешка любов...Навярно ти си срещала много мъже които те обичат. Такива се срещат много, докато се наситят на плътското удоволствие. Няма жена , която да не е срещала такива. Но въпросът е ти кого обичаш? Де да ставаше така: като не ме обичаш, ще обичам който ме обича....всичко щеше да е лесно.......Да не избираме трудният път! Преуморен съм от преживявания! Ако на нас ни е добре, значи всичко между нас е добре. Колкото и да съм пестелив в думата (обичам те Мило ) - да ОБИЧАМ ТЕ. Признавам си! При теб съм за да те обичам, а не за това което другите идват само да целуват
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.13 02:50#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Трудна любовоето мнение е че не може така лесно да кажеш на някой-обичам те-.това не е все едно казваш ;добър ден;=а мен лично любовта е велико чувство.аз съм имала такава изпепеляваща любов.всичко друго е фалш и измама.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 09:27#3ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Трудна любовcveteto70 :оето мнение е че не може така лесно да кажеш на някой-обичам те-.това не е все едно казваш ;добър ден;=а мен лично любовта е велико чувство.аз съм имала такава изпепеляваща любов.всичко друго е фалш и измама.

    Мъжете рядко казват обичам те, за това когато е кажат се ослушайте от къде духа вятърът
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.13 05:17#4СоняСоняНовакРегистрация: 08.04.13Град: -Отговори: 16от: Трудна любовЗвучи тъжно,но е прекрасно.За една жена е чест да чуе нещо такова,извиращо от душата.Но понякога и ние жените не търсим любов,а просто нещо различно ,за да забравим нещо което ни е наранило. И понякога и ние нараняваме някой ,с своето безразличие без да забележим,че той не е виновен за нашите рани.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.13 09:03#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Трудна любоввсе едно аз съм го писала.в гонене на дивото пропускаме питомното.понякога любовта е толкова близо до нас,а ние не я забелязваме.много трудно се събират парчетата който някой друг е оставил.как да повярваш след като толкова пъти си бил нараняван и лъган.аз вече трудно бих повярвала.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.13 10:13#6ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Трудна любовsyysyy :Звучи тъжно,но е прекрасно.За една жена е чест да чуе нещо такова,извиращо от душата.Но понякога и ние жените не търсим любов,а просто нещо различно ,за да забравим нещо което ни е наранило. И понякога и ние нараняваме някой ,с своето безразличие без да забележим,че той не е виновен за нашите рани.
    --------------------------------------------------------------
    Човешкият живот е разнолик, разсеян от ежедневието ни. Съвременните финансови неволи ни правят още по уязвими в пропускането на щастието, което рядко каца на раменете ни и пропускаме да го хванем в ръцете ни, гушнем и да му се радваме. Не важно да кажеш на любимия/та Обичам те, а по важното е да го покажеш с делата ти - отговорност, чувства желания и т.н....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.13 08:32#7СоняСоняНовакРегистрация: 08.04.13Град: -Отговори: 16от: Трудна любовСъгласна съм с теб.Хубаво е да даваш ,но сме устроени така че
    все пак ни се иска и нещо да получим.Всичко ще е прекрасно,ако чувствата са взаимни.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.13 08:49#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Трудна любовб.агодаря ти за линка.разбира се че ще си го пусна щом е от вас.може да сте сигурен в това.дано е нещо романтично.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.13 07:10#9VeniaminaVeniaminaНовакРегистрация: 17.06.13Град: СофияОтговори: 1от: Трудна любов.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest