Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Интернет е......

  • 31.03.13 05:46#1ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19Интернет е...... Нета

    - е място където наистина може да има океан от грешни представи за човека отсреща. Субективизма и индиректното запознанство в повечето случаи са наша фантазия в, която ние сами си вярваме. Както има една приказка, че крадците и мошениците не спят. А виновните сме ние, че сме оставили вратите ни отключени и те са се възползвали от това. Но в случая, субективната надежда не оправдава фантазията ни. Тези герои ни показват лекомислието и наивността им, при положение, че са разговаряли или са си писали с часове по между си. Словестното течение те обгръща в нежните му прегръдки и неминуемо попадаш във водовъртежа на фантазията си! Повечето хора са мазохисти и им е приятно да изживеят/ попадат по често в тези виртуални водовъртежи, изпитват наслаждават се на богатството му. Е, но няма начин да не си оближеш пръстите след, като си бил във водовъртежа с мед. Грехота е. По някога си заслужава и да грешим, дори и да осъзнаваме за това. Не е фатално, че сме стоплили някоя душа. Но важното е, че сме показали човещина и добрина.....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.13 08:45#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......много е трудно явно да се обича в днешно време.забравили сме да се обичаме.а колко е хубаво да бъдеш значим за някой .да имаш на кой да се облегнеш без да паднеш.само който го е изпитал, ще знае за какво говоря.другото е фалш и измама.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.13 02:03#3ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Интернет е......cveteto70 :много е трудно явно да се обича в днешно време.забравили сме да се обичаме.а колко е хубаво да бъдеш значим за някой .да имаш на кой да се облегнеш без да паднеш.само който го е изпитал, ще знае за какво говоря.другото е фалш и измама.
    --------------------------------------------------------------
    Никога не е късно да станеш за резил, но любовта е била винаги глуха и сляпа към логиката и разумното. Какво да се прави, когато химията м/у двама е факт, функцията катализа е във възход......Няма спасение, особенно при мъжете. Те са машина за флуиди и луди емоции, които жените, уви по късно разбират и попадат в тях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.13 07:36#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......за вас любовта може и да е резил ,но за мен е всичко.но все пак ние сме различни хора с вас и по различен начин я интерпретираме.явно все още не сте срещнали голямата си любов.бъдете сигурен обаче че открите ли я ,ще промените мнението си.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.13 01:25#5ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Интернет е......cveteto70 :за вас любовта може и да е резил ,но за мен е всичко.но все пак ние сме различни хора с вас и по различен начин я интерпретираме.явно все още не сте срещнали голямата си любов.бъдете сигурен обаче че откриeте ли я ,ще промените мнението си.

    Не сте ме разбрали! Исках да кажа, че поради лекомислието на любовта човек лесно може да се подхлъзне. Не напразно казах, че влюбените хора са слепи и доверчиви. А има и една друга приказка (влюбен загубен).....Зависи как ще я асимилирате...,
    Защото всяко начало си има и край. Няма нищо вечно, а всичко е относително. На конят капаците му служат да върви в правилната посока, а на човека капаците му пречат да спазва посоката.
    Жената греши от чувственост, а мъжът греши от безчувственост.
    Великата жена подлудява всички мъже, но обича само един, а глупавата подлудява мъжът си като „обича” всички мъже.
    Жената най-лесно печели мъжете като мисли по мъжки и действа по женски.
    Мъжът най лесно печели жените като мисли по женски и действа по мъжки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.13 09:23#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......дали аз неправилно съм ви разбрала или на вас така ви изнася са две различни неща.още веднъж ще ви понторя това което написах.според мен вие все още не сте открили голямата любов.ако я бяхте открили и думите ви щяха да бъдат различни от това, което пишете.незнам но си мисля така.човек който е имал такава любов никога не би се изразил така безчувствено като вас.извинявайте но предпочитам да казвам истината в очите.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 12:29#7ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Интернет е......Да те помоля нещо? Не гледай в чинията на другите! Току виж, че си излапала съдържанието и! Всеки е имал голяма любов, но в повечето случаи е бързо прегаряща. След, което продължаваш да се надяваш да намериш друга,но всяка друга няма да е същата!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 02:54#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......ще повторя това което ви писах.вие сте човек който никога не е бил обичан истински.личи си по всичко.и най вече по изказванията ви.пожелавам ви все пак някой ден да я намерите.иначе за какво живее човек.няма смисъл от живот без любов.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 06:51#9ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Интернет е......cveteto70 :ще повторя това което ви писах.вие сте човек който никога не е бил обичан истински.личи си по всичко.и най вече по изказванията ви.пожелавам ви все пак някой ден да я намерите.иначе за какво живее човек.няма смисъл от живот без любов.

    Благодаря ти и порой от усмивки през уикенда. А, и един пясъчен танц от мен.....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 08:26#10cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......и защо пък пясъчен?така и не ми отговорихте срещнахте ли ,динствената и неповторимата.или още я чакате?дано я дочакате.желая ви го от сърце.и после ако искате пак ще си поговорим.самият вие няма да се познаете.и знаете ли защо?защото любовта ни прави по добри и чувствени.променя мирогледа ни.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 09:12#11ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Интернет е......cveteto70 :и защо пък пясъчен?така и не ми отговорихте срещнахте ли ,динствената и неповторимата.или още я чакате?дано я дочакате.желая ви го от сърце.и после ако искате пак ще си поговорим.самият вие няма да се познаете.и знаете ли защо?защото любовта ни прави по добри и чувствени.променя мирогледа ни.

    Защото не ми е приятно да ми гледат в чинията каква вкусотия има там.......
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.13 09:16#12cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......нали ви казах.бях права.но всъщност не сте само вие.някой цял живот я чакат и така и не я дочакват.жал ми е за такива хора.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.13 08:39#13СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Интернет е......Усмихвам се като виждам жертвите на един вечен парадокс на цялото съществуване да проповядват във форума истиността на заблудата в която са попаднали - а парадоксът е следния - да разсъждаваме логично на базата на стари емоционални фрустрации. Най-истинските хора в живота си съм срещнала в интернет - с някои от тях съм в приятелски отношения от години. Единствената ми свястна връзка досега беше с човек, който се запознах в Интернет. Около мен - селяци, простаци и идиоти с лопата да ринеш - нещо не ми допада идеята да трябва да общувам по много с тях, предпочитам това, което Интернет предлага, защото в определени места в мрежата се появяват хора с определени интереси. Като се видят написани два реда - вижда се интелектуалното ниво и себеуважението, което имат към ума си - духовният живот, който водят. Естествено, истински хора има и в реалният живот, с които пътищата ни се пресичат, но не виждам защо едната алтернатива винаги трябва да е охулена, а другата алтернатива - превъзнасяна. Личното ми мнение е, че когато човек е наивен, лесно може да повярва на хората - независимо дали в реалното или във вируталното пространство. Опитът ми показва, обаче - обратното - лично аз по-малко грешки за хора съм направила във виртуалното пространство - защото от разлика в реалното - винаги мога да се върна и да прочета думите им отново и да видя всички аспекти на казаното - нещо, което в реалността не може да се направи. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.13 02:02#14cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Интернет е......напълно се съгласявам с мнението ви.и аз така се усещам в последно време.има един мъж който познавам от един сайт и който преди смятах че е лош човек.но сега виждам колко съм грешала.той излезе сто пъти по добър от тези който съм виждала на живо.с сърцето си усещам че е искрен и добър.и въпреки че досега не съм го виждала ,съм влюбена в него.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest