Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!

Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!

  • 31.03.13 09:09#1СофияСофияНовакРегистрация: 31.03.13Град: -Отговори: 2Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!Здравейте! С приятеля ми сме заедно 4 месеца. Той е от Пазарджик на 23, а аз на 19 и уча в Търново. Запознахме покрай едно събиране за форула 1 от форумите. Той ми беше поискал телефона заради събирането. След това започнахме да си пишем по-често. Един ден той ме попита дали го харесвам и аз потвърдих... и така се започна всичко. Всичко беще прекрасно... пишехме ден и нощ... Казваше ми такива красиви неща... знам че са просто думи но чувствах че са истина...говорихме си чрез песни...Той казваше че съм неговото слънчице... а сълнцето никога не е само и винаги ще бъда заибколена от много звезди... Той идва да ме види веднъж, след това аз ходих при него няколко пъти за по-дълго. Всичко беше прекрасно. Не се чувахме много по тлефона предпочитахме по скайп не се харчат пари... Но той ми пращаше често смс-и... и то посреднощ... веднъж ми прати в 3 плез нощта смс с текст "Няма ли да стваш виж кое време стана :wink: недай да ти кажа че ТЕ ОБИЧАМ!!!". Писал ми е смс-и с текст "И немога да те лъжа... мога да те чакам вечно..!!", както и "Знаеш, че ще съм там, до Теб! Обичам Те!!!Слънчице" и такива силни неща да не изпадам в подробности. Всичко беше прекрасно... дори на сесията ми помагаше - стоеше буден по цяла нощ, не че не е типично за него, за да ми пише и така ми помагаше да уча, а да не заспя... Веднъж ми каза че всичко съм приемала на шега, дори и това, че ме обича сигурно, защото аз често се шегувам, може би ми е като защитна реакция...но прекрасно знае че съм сериозна и че го обичам... Но всичко си пордължи гладко. Няколко дена преди за последно да отида при него ми каза "Хайде, откога те чакам" нали заради сесията не можах по-рано да отида при него... Когато отидох в началото всичко беше прекрасно... На втория ден той се задържа по-дълго на лаптопа... но вечерта беше прекрасно... решихме че тогава ще го направим за първи път, а междудругото и на двама ни е беше за първи път... Но не се получи, той не можа... Но за мен това нямаше никакво значение... След това в продължение на 30 часа не ми обърна никакво внимание... а стоеше забил нос в лаптопа... Той е компютърен маниак, обича виртуалните игри, има RC количка и т.н. Стоеше и играеше игри, гледаше филми, нещо окето планираше да парви с мен, мачове... пророни ми едва 5 изречения... сякаш бях ме нямаше, бях сянка...имах чувството че и да си бях тръгнала нямаше да забележи... Казах му че ще си тръгна тогава - мислех, че ще му подейства, но не... Той нищо не каза... на другия ден неговите разбраха че има нещо... а аз нищо не можах да отрека... нямах сили... майка му му се скара че така не се държи с жена и ми стана унизено... нямах намерение да си тръгвам но реших че не мога да остана там където съм нежелана... Той не пуши, рядко почти не пие, не повишава тон... Но това извика да отида в стаята му да кажа ще си ходя ли и да се види какво ще става... Влязох в стаята, а той ме попита само в колко ми е автобуса. Попитах гозащо се държи така а той каза че вече не му са занимава. Попитах кога е разбрал, а той каза вчера. И аз му казах "Така ли и това е всичко... просто край?" Той не отговори нищо... После стояхме и се гледахме известно време докато той си ровеше из компютъра... Няма да забравя какво каза баба му че той си е така виси по цял ден на компютъра и ако е знаела за какво ще го използва нямало да му даде пари на заем да го вземе и че живота е пред мен, да не съжалявам... След това ме повика на леглото при него прегърна ме и стояхме така известно време... Казах му че ако поиска няма да си тръгна, но той каза че така ще е по-добре засега, бил зает. В едно съм сигурна не си пише с други и няма друга... На автогарата няма да забравя погледа му сякаш съжаляваше, настоя да му пиша като се прибера - попита "Нали, нали ще пишеш", прегърна ме и тръгна дори не изчака автобуса с мен... След това му писах че съм се прибрала ... няколко дена нищо не писахме... реших че от гордост няма да пиша... споделих само на трима човека... една приятелка каза че не си заслужава... но аз го обичам... друга с по-голям опит каза да имам търпение и че ако нещо е разбрала то е че мъжете на всяка възраст - 2, 22 и 52 си имат своята играчка и ако се опиташ да им я отнемеш, дори и да си мислиш че си победила по-късно теб ще намразят и ако не искам да ме третира като игра която може да включва и изключва по всяко време да не отстъпвам... Но аз не издържах и след 4 дни му писах... не пишехме като преди но все пак беше нещо пускаше шеги от време на време... гледахме филми и ги обсъждахме по скайп... след това пак не писа доста време седмица и горница може би... един ден му пратих един статус и той ми каза спокойно още не съм тръгнал да бягам от теб... Като му кажех обичам те, той ми смигваше, но ги нямаше целувките и прегръдките... Попитах го май всичко те дразни вече, а той каза че и мен май ме е дразнело и по-често съм правела забележки и това не му харесва, а аз му казах че никакви забележки нямам, приемам го такъв какъвто и всичко си е като преди, нищо не се е проименило... пак не ми писа известно време... В началото ва годината го бяха уволнили...и беше на борсата... след това като писахме разбрах че си е намерил работа за петък и събота... след това ми каза че работи 7 дни в седмицата... Разбирам че му е много трудно но все пак... аз не искам да ми пише непрекъснато но 10 мин на ден нищо не му костват... често го виждах н началото в скайп и във фейсбук... сега почти не влиза и в двете .... вярвам му за работата вианги съм му вярвала и никога не ме е лъгал в това съм убедена... после говорих с една наша обща приятелка... оказа се че на два пъти са му разбивали сърцето и явно се страхува да не се случи отново... оказа се че бившата му била заминала за чужбина когато всеки поел по своя път, но се върнала веднъж и разбрала че с него става нещо... и така нашата приятелка разбрала от нея за нас... казала че се надява да е истински щастлив този път и отново заминала, явно си има друг живот... Нашата обща приятелка каза също така че той по принцип си е безволев и трудно изразява чувствата си и трябвало да го притисна малко... след като научих това започнах по-добре да го разбирам... може би не трябваше да му казвам че ще си тръгна... Преди седмица ми прати прегръдка и целувки... Навързах много неща- несигурността му в началото като все ме питаше наистина ли го харесва ако не е така да му кажа и др. За първи март му пратих един много ценен за мен спомен от майка ми закичен с мартеничак но той нищо не каза... Един приятел ми каза че сигурно му липсва ергенския живот и едновременно не иска да ме загуби, но че със сигурност ме обича, защото един мъж не би пратил целувки ако е безразличен, но да не го притискам...и затова така... но аз не съм му забранила нищо да прави...и аз гледам мачове и съм маниачка на тема ф1, може да парви каквото поиска още повече че е на 300 и кусур км, но дразни да има време да постне нещо във фейсбука но да няма да ми драсне един ред как е... последния път не ми вдигна като му звънях... Знам само че човек не се събужда сутринта обичайки някого, а следобед да му е безразличен... чувствам че ме обича... ако не е така защо ще ме представя пред приятелите си, ще ме запознава със семейството си - нещо което не е правил с бившите, защо ще ме пита за бъдещето, като аз му отговорих че съм сериозна и искам трайна връзка, а когато го попитах той какво мисли каза, че ще се постарае да разбера, но не сега, и защо ще иска да сподели това специално нещо - първия му път да е с мен... мисля че един нормален човек не би направил това, ако не е сериозен... много пъти съм му доказвала любовта си...нашата обща приятелка каза да отида да се разберем в пазарджик както аз го обмислях от доста време... писах му смс и той отговори че сега не може работи всеки ден и събота и неделя просто има и други задължения и неможе и има скайп и нет на телефона и когато може влиза но често стоят пуснати без да е там... вярвам му... но какво да правя... тая работа е докато си намери свястна... преди три седмици като му писах че искам страшно да го видя той каза че сега не може,ще видим по-нататък, ако има възможност и време... Моля ви дайте ми съвет, обичам го безкрайно и искам всичко да е като преди... Благодаря предварително...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.13 09:48#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!тази история ми се струва много позната.и аз изживях същото преди време.човек не се влюбва от днес за утре.за съжаление при мен нещата се развиха много болезнено.и сега все още ме боли.незнам защо но все още ми пука за него.въпреки всичко което ми причини.дано някой ден превъзмогна тази болка.знам също че никога няма да бъда отново с него.но и с това съм се примирила.ако стане с него нещо не бих била безразлична.ще ме заболи за него.познавам сърцето си.незнам какво да ви посъветвам.просто продължавайте да вярвате.и той един ден може би отново ще бъде с теб.ти поне имаш повече шанс от мен.за мен няма никакъв шанс.но ако той е щастлив и аз ще съм щастлива.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.13 05:38#3tralalatralalaНовакРегистрация: 02.04.13Град: -Отговори: 2от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!Мила, не ти ли е минавало през ума, че е въможно да е засрамен, че не е могло да се получи при пъврия ви опит за сексуален контакт? Мъжете изживяват понякога тези неща много тежко. Ако е това причината, в момента се чувства засрамен, виновен, иска да потъне в дън земя и най-вече да не се вижда с теб, защото ти си единствената знаеща за "провала" му. Ако е тази причината, може би има нужда от време да осъзнае, че това поведение е абсурдно и да поднови контактите с теб. Ти през това време не го гони прекалено, дай му въздух да диша. Ако не е готов да се види отново с теб, така или иначе няма да го направи.

    Това е само предположение разбира се, но ми се вижда възможно, след като е настъпила такава рязка промяна без видима причина. Можеш да помислиш и за други опции - дали не си го обидила по някакъв начин?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.04.13 09:22#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!съгласна съм с вашето мнение.но не смятате ли че е трябвало той да й каже за своя проблем.знам че мъжете трудно споделят.ако любовта която тя изпитва към него е истинска , тя ще го разбере.любовта преодолява всякакви граници.това е само мое мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.13 05:52#5СофияСофияНовакРегистрация: 31.03.13Град: -Отговори: 2от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!Милиони пъти си го помислих но той знае, че за мен това няма значение, защото имаме толкова време пред нас да опитваме... а иначе винаги първо в себе си търся вината и колкото повече мисля толкова повече виждам че няма причина да се чувства обиден... единствената ми грешка беше че му казах че си тръгвам, защото излиза че ще направя като бившите, но тогава нямах представа за това... и без вина му се извиних... ако има някаква причина да ми е сърдит пък защо не я каже и да обсъдим проблема като зрели хора а не да бяга, както винаги... онзи ден му писах смс че искам да поговорим, защото се изморих от това отношение - той млезе в скайп, дори нямаше смелост по телефона, попита ме имам ли нещо да му казвам, а аз му казах че искам да знам какви сме - приятели, познати, бивши, защото с това поведение сме всичко друго но не и хора, които се обичат... той каза че незнае, но били утрепали кучето му и му било гадно... хубаво съжалявам за кучето... но то какво общо има с нас... ако има проблеми нали затова сме заедно за да споделяме болките... разбирам го, но той през тези два месеца попита ли ме как съм, имам ли пролеми и т. н. ... след като му казах това гой излезе от скайп...отново реши че е по-лесно да избяга... не съм идеална, но не мисля че го заслужавам... а с това последно демонстративно излизане от скап, мисля че той показа само едно - че всичко е свършило...ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 05:28#6tralalatralalaНовакРегистрация: 02.04.13Град: -Отговори: 2от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!"Милиони пъти си го помислих но той знае, че за мен това няма значение, защото имаме толкова време пред нас да опитваме". Това не би му помогнало за нараненото му достойнство. Но може и да не съм на прав път не знам. По всичко личи, че е най-добре да го оставвиш намира засега. Той ако реши, ще ти се обади. Много е неприятно така без обяснение човек да приключва връзка, но се случва.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.13 09:18#7ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!tralala :Мила, не ти ли е минавало през ума, че е въможно да е засрамен, че не е могло да се получи при пъврия ви опит за сексуален контакт? Мъжете изживяват понякога тези неща много тежко. Ако е това причината, в момента се чувства засрамен, виновен, иска да потъне в дън земя и най-вече да не се вижда с теб, защото ти си единствената знаеща за "провала" му. Ако е тази причината, може би има нужда от време да осъзнае, че това поведение е абсурдно и да поднови контактите с теб. Ти през това време не го гони прекалено, дай му въздух да диша. Ако не е готов да се види отново с теб, така или иначе няма да го направи.

    Това е само предположение разбира се, но ми се вижда възможно, след като е настъпила такава рязка промяна без видима причина. Можеш да помислиш и за други опции - дали не си го обидила по някакъв начин?


    Умно расъждение! Браво.....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.13 08:27#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!и мойто мнение е такова.ак той има нужда от теб ще те потърси.ако ли пък не го направи, негова работа.незнам дали да ти кажа че клин ,клин избива.не съм сигурна че ако го замениш с друг ще ти бъде по добре.при мен не е така.даже и да съм с друг ,не мога да го избия от мислите си.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.13 02:02#9ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!cveteto70 :и мойто мнение е такова.ак той има нужда от теб ще те потърси.ако ли пък не го направи, негова работа.незнам дали да ти кажа че клин ,клин избива.не съм сигурна че ако го замениш с друг ще ти бъде по добре.при мен не е така.даже и да съм с друг ,не мога да го избия от мислите си.
    Има и друго положение! Времето лекува, но ако не можеш да го превъзмогнеш тогава ти трябва психиатър. Опитай се да го забравиш, а най - лесно е като смениш креватният си фитнес пратньор. Със сигурност ще мислиш след това по друг начин
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.13 08:53#10cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!вие пък какви съвети давате.просто за всичко трябва време.може би точно време е нужно.но ние хората сме различни, и по различен начин преживяваме всичко.аз лично съм много чувствителна и дълго ближа раните си.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.13 08:51#11СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!Според мен проблема не е толкова в секса и това, че не се е получило, ами факта, че когато познаваш някого от Интернет, някак си неговите обичайни наивици са нещо, което не можеш да знаеш, преди да срещнеш човека на живо - и до известна степен това е елемента на изненада при таквиа отношения. Въпроса е по-скоро защо толкова си се увлякла и си сложила нещата на такъв пиадестал - сериозна връзка и т.н - не ми е чуждо определено усещането за това да харесваш някого от Интернет, случвало ми се е, но занапред определяй някакви граници в надеждите си с тези хора. Товеа,е стествено, не зоначава, че между теб и това момче не мжое да излезе нищо - според мен всичко може да се оправи, ако наистина успееш да го увериш, че го харесваш такъв, какъвто е и не искаш да го променяш. Поеми дълбоко въздух и се опитай да гледаш и малко обективно на ситуацията, преди да вземаш важни решения в нея. ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.13 10:44#12cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!никога не бих се опитвала да променям някой.всички ние носим в себе си както положителни така и отрицателни черти.според мен е напълно нормално да се запознаеш с някой в нета и да се влюбиш в него.начина по който пише и се изразява може да те впечатлят.друг е въпроса когато се видите, дали ще се получи нещо.има и трето.може да си останете само приятели.но не съм съгласна с това , без да си го видяла на живо и вече да имаш мнение за него.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 09:28#13inainaНовакРегистрация: 24.05.13Град: -Отговори: 3от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!cveteto70 :и мойто мнение е такова.ако той има нужда от теб ще те потърси.ако ли пък не го направи, негова работа.
    Така е, макар че няма да ти е лесно, ако не те потърси, но насила не става.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.13 10:22#14cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!ами това ще означава че не държи на мен.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 02:23#15SinceritySincerityНовакРегистрация: 15.09.13Град: -Отговори: 1от: Моля за съвет - спешно е, моля помогнете!!!Според мен проблема е много по-сериозен от просто наранено мъжко себелюбие. И тъй като връзката е само от 4 месеца те съветвам да се опиташ да забравиш за този човек, защото играта на "иди си -ела си" ще продължи, и ти ще си наранената и ще се чудиш защо.Не си го причинявай, после ще ти е още по-трудно. Не ти ли се струва, че този човек е постоянно на приливи и отливи ? Сигурна съм, че и ти си имала трудни или срамни ситуации, но не си изпадала в такива крайни и странни поведения, нали ? И не си обременявай съзнанието дали държи на теб, проблема е психологически и има нужда от квалифицирана помощ!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest