Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Един много странен въпрос????

Един много странен въпрос????

  • 05.04.13 08:35#1ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19Един много странен въпрос????Една приятелка ме попита преди два дни - възможно ли е на физически здрав мъж да му е вдигната пишката и да не му се прави секс?

    Моят отговор беше: да има възможност пичът да си има необходимата ерекция, ама да не му се занимава да прави секс с тебе. Това много представителки на нежният пол ( може би с право) го възприемат, като обида, наричат мъжа с какви ли не епитети ( не ме питайте за тях от къде ги зная), а всъщност не е задължително той да смята, че тя е достатъчно привлекателна за него. Или просто може да го мързи да прави секс. А, може и мъжът да е трагично зле?........
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.13 08:20#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Един много странен въпрос????вие пък сте голям познавач по сексуалните въпроси.да не сте някой мачо който познава жените.едва ли.силно се съмнявам.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.13 09:06#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Един много странен въпрос????ози линк за какво го изпращате.ако имате мнение по въпроса го кажете.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.14 01:28#4EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9от: Един много странен въпрос????Българите само от секс се интересуват,нямат нищо в главата си ! Тя Ванга правилно казала: всяква втора -курваОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.14 02:30#5edinedinНовакРегистрация: 14.07.14Град: МонтанаОтговори: 6от: Един много странен въпрос????това ми хареса обаче
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest