Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Липса на сексуално желание

Липса на сексуално желание

  • 23.05.13 03:18#1стефанстефанНовакРегистрация: 23.05.13Град: ЕленаОтговори: 1Липса на сексуално желаниеКолко мооже да издържи една връзка без секс когато единият партныр изка а другият не.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 01:00#2СоняСоняНовакРегистрация: 08.04.13Град: -Отговори: 16от: Липса на сексуално желаниеИма ли някаква причина за това нежелание?Ако няма мисля ,че не сте един за друг.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 03:20#3стефанстефанНовакРегистрация: 23.05.13Град: ЕленаОтговори: 1от: Липса на сексуално желаниеИ аз незнам защото неполучавам никакъв одговор.От три години и половина сме заедно.Аз съм на 44 а жена ми е на 36 имам чувството че може да изкара и цял живот без секс.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 04:35#4СоняСоняНовакРегистрация: 08.04.13Град: -Отговори: 16от: Липса на сексуално желаниеедин мъж :И аз незнам защото неполучавам никакъв одговор.От три години и половина сме заедно.Аз съм на 44 а жена ми е на 36 имам чувството че може да изкара и цял живот без секс.



    Винаги ли е било така? Мислиш ли ,че те обича?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 09:41#5inainaНовакРегистрация: 24.05.13Град: -Отговори: 3от: Липса на сексуално желаниеЗависи колко му изтърпи търпилото на тоя дето иска и дали другият прави нещо по въпроса или си трайка.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.13 04:56#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Липса на сексуално желаниеаз пък си мисля че двамата може вече да са си омръзнали.и тогава е по добре всеки да си намери друг партньор.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.13 12:00#7ПолинаПолинаНовакРегистрация: 27.05.13Град: -Отговори: 4от: Липса на сексуално желаниеВинаги ли е било така? Може да е някакъв период. Има различни причини за липса на желание, това не означава, че не те обича. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.13 06:34#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Липса на сексуално желаниевсеки си намира своята половинка рано или късно.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.13 01:47#9СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Липса на сексуално желаниеВъзможно е самата жена да има някакъв проблем, трябва откриито да поговорите за това. Малко са ми крайни изказванията, че като са така нещата, това непременно означава, че не сте един за друг, според мен се е получило така, защото не сте говорили по въпроса. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.13 05:10#10EmanuelaEmanuelaНовакРегистрация: 05.06.13Град: СофияОтговори: 2от: Липса на сексуално желаниеТова звучи като редовният сценарий, появяващ се след дълги години брачен живот. Дали, обаче нежеланието не е сигнал, че може да се е намърдал друг човек във връзката?ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.13 10:06#11cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Липса на сексуално желаниетова няма никакво значение.просто явно гледат в различни посоки.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.13 09:02#12НикиНикиНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 3от: Липса на сексуално желаниеАко три години и половина не се е стигало до секс.. няма и да стигнете.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.13 01:29#13esmeralda2esmeralda2НовакРегистрация: 29.07.13Град: -Отговори: 1от: Липса на сексуално желаниеЛипсата на сексуално желание не винаги е свързана с изневяра.Това може да се дължи на хормонален дисбаланс,или пък на елемертарно разминаване.С моят човек, се взехме набързо, забременях и имах голям апетит по това време.Но той все се дърпаше...Изпитвал е ужас човека,че съм трудна...Пък на мен хормоните ми бушуват...И така след 9 месеца аз вече не съм трудна,той само върви и точи лиги по мен...А аз ако може ще го убия да ми се маха от погледа Мойте хормони се завъртяли на обратно.Дори в един момент започнах да се притеснявам от себе си,успокоявах се ,че в природата си има баланс,в момента мойто съществуване, е отдадено на малкото същество и нямам нужда от интимности,защото цел номер едно е да се кърми и отгледа поколението.Та така, след 5 месеца, буквално се прежалих,защото нямах никаква нужда, никакво желание...И честито... отново две чертички...Тогава съветници много...Вие луди ли сте...Пък ние по любов се взехме,първите две чертички бяха планувани,негласно,но с любов...И така,пак минаха 9 месеца...Сега след 12 години брак,мисля,че се наместихме-успяхме да се намерим!Човек,може да изгуби "апетит"заради много неща...ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 09:29#14ДианаДианаНовакРегистрация: 29.08.13Град: ПловдивОтговори: 5от: Липса на сексуално желаниеТова връзка ли е? Това е приятелство, познанство и т.н., но не и връзка в любовния смисъл на думата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest