Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Не мога да се разбера с родителите ми

Не мога да се разбера с родителите ми

  • 14.06.13 12:13#1georgegeorgeНовакРегистрация: 14.06.13Град: -Отговори: -Не мога да се разбера с родителите миАз съм на 13 и не мога да се разбера с родителите ми!постоянно ме наказват и не ме пускат да излизам с приятелите ми имам сестра която е на 15 и никога не са я наказвали само я заплашват и нищо не и правят!

    баща ми работи в чужбина и в месеца се връща по 2/3 денаи пак заминава а миналия пъъ когато дойде разбра че съм си изгубил бележника и ми взе телефона!КАКВО ДА ПРАВЯ???????Към вас се обръщам родители
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.13 01:45#2СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Не мога да се разбера с родителите миИли си по-голям пакостник от сестра ти, или има нещо гнило в обкръжението ти. Едва ли нещата са безпричинни - родителите ти казвали ли са ти за какво те наказват, казвали ли са ти, че не ти харесват приятелите, нещо такова?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 02:30#3ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 12.06.13Град: -Отговори: 14от: Не мога да се разбера с родителите миМай са твърде строги вашите Обикновено по-големите деца си отнасят наказанията, пък в твоя случай е обратното. Въпреки това не трупай злоба към кака си, тя не е виновна, че се доближава повече до очакванията им. Ако ти се ядосват за това, че си разпиляна, опитай се да бъдеш по-организирана, подреждай си вещите, за да не губиш важни неща. Родителите прибягват до наказания, когато децата не разбират от дума, но го правят за твое добро, за да станеш отговорен човек. Покажи им, че си по-отговорна :wink: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest