Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Височината ми е проблем с момчетата!

Височината ми е проблем с момчетата!

  • 10.07.13 09:37#1Darina.AsenovaDarina.AsenovaНовакРегистрация: 25.05.13Град: МаданОтговори: 1Височината ми е проблем с момчетата!Аз съм на 13-14г. и съм 1,50висока ... гаджето преди ми беше 1,84 см.
    Искам да стана по-висока... КАК???
    Сигурно още много момичета та дори и момчета искат да станат поне малко по-високи,заради приятелите си с които общуват !!!


    Чувала съм ,че ако играеш волейбол,баскетбол или друг спорт. се изтягаш .- ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 10:03#2eminemka91eminemka91НовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 3от: Височината ми е проблем с момчетата!Здравей,
    смятам, че се притесняваш за нещо много маловажно. Всеки човек расте по различно време, едни на 12-13 вече са по 1.60-1.70, а други - на 18-19 се издължават. Така че имаш още време. А и 1.50м момиче с момче 1.80 е идеално Винаги съм харесвала по-високи момчета, дори много по-високи.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 10:52#3anjelinaanjelinaНовакРегистрация: 10.09.13Град: ЛовечОтговори: 2от: Височината ми е проблем с момчетата!tova za basketbola i voleibola ne evqrno i az trenirah , no nai mn 1 2 sm da porasnesh ld Momi4etata pone imame predimstvoto da nosim visoki tok4eta apuk i mn mom4eta haresvat muni4eta po sladko e ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 09:48#4СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Височината ми е проблем с момчетата!Няма такова нещо, ръста е генетично заложен и няма как да се промени. Това не трябва да те притеснява, де, познавам ултра мацки по 1 50 и нещо и това не спира момчетата да си падат по тях. Пък и си още малка, имаш още да растеш, може изведнъж и да се издължиш. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 03:45#5Деница СтойковаДеница СтойковаНовакРегистрация: 16.03.14Град: БургасОтговори: 1от: Височината ми е проблем с момчетата!Здравей, дребен
    И аз съм същата като теб. Висока съм 1.54(на 15 год. съм), но пък си падам по високи момчета. Приятелят ми е 1.83 и се чувствам прекрасно. Трябва да знаеш, че момчетата не харесват прекалено високи момичета, а така като си нисичка, можеш да слагаш, колкото високи токчета си искаш.
    И аз лятото преди 2 години исках да порасна. Исках да стана поне 1.70, но сега разбирам, че няма смисъл. Има, както много красиви високи жени, така и много сладки дребнички, които даже са и по-предпочитани.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest