Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да го накарам да ме хареса?

Как да го накарам да ме хареса?

  • 01.09.13 12:18#1AnikaAnikaНовакРегистрация: 01.09.13Град: ВарнаОтговори: -Как да го накарам да ме хареса?Здравейте ! Аз съм момиче на 14г.Ето и моята история...
    Харесвам едно момче и той ме харесваше ,обаче се появи едно друго момиче, той я хареса тя него също.
    Той се държи с мен добре понякога се обиждаме взаимно но на шега...

    Как да си го върна отново и как да разбера да ли ме харесва..
    Моля ви помогнете ми,постоянно мисля за него и го сънувам...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.13 10:00#2MariqMariqНовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 1от: Как да го накарам да ме хареса?Тук не знам какво друго да те посъветвам, освен да се опиташ по някакъв начин да разбереш дали си пада по теб- начинът, по който те гледа, дали иска да прекарва време с теб.. такива работи. А за да го накараш да те харесва може би трябва да обърнеш внимание на външния ти вид(не прекалявай с грима, защото си само на 14, по скоро се опитвай да изглеждаш максимално естествено). Трябва и ти а му покажеш, че го харесваш, но в никакъв случай не му го казвай.
    Дано съм помогнала
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 10:50#3anjelinaanjelinaНовакРегистрация: 10.09.13Град: ЛовечОтговори: 2от: Как да го накарам да ме хареса?nishto lichno no ti go kazvam ot opit ...az samata sum oshte tvurde mlada na 18 sum ;d apuk za teb da ne govorim dnes haresvash edno utre drugo Moje chuvstvata ti da izglejdat mn silni sega no sled meseci moje ida ne se se6ta6 za nego dori 6te ti e sme6no i stranno che si go haresvala ....povqrvai mi na tazi vurzrast vkusa ti se promenq tolkova burzo ,kakto i 4uvstvata ti ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest