Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Вярвате ли в зодии?

  • 03.09.13 02:34#1kerrikerriНовакРегистрация: 28.08.13Град: СофияОтговори: 3Вярвате ли в зодии?Интересът ми към зодии не беше никак голям , до преди година .Стана случайно , имах проблеми с момчето което харесвах , не можех да си обясня ,защо при очевадните знаци че ме харесва , винаги пази дистанция . Един ден , една моя приятелка ме попита каква зодия бил , със скептична гримаса и отговорих , Водолей ...

    Е ако някои има някакви наблюдения относно Водолея ..и по конкретно връзката мъж Водолей жена Скорпион , нека сподели .Не съм от хората , които изцяло вярват в зодии ,затова ако някой е решил да ме опровергава относно астралната съвместимост ,нека не губи време .А хората с по конкретни наблюдения , биха ли ме светнали , понеже четох ,че водолейте били много общителни, пък той когато е с мен някак си нямаме никаква комуникация ,но когато комуникираме през нет мрежата е съвсем различно .....случвало се е да не се чуваме доста време и пак ме търси ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 12:05#2LinaLinaНовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 3от: Вярвате ли в зодии?ВОДОЛЕЙ - СКОРПИОН: Трудна работа. Скорпионът проявява ревност и чувство за собственост, а Водолеят се стреми да запази свободата си. В любовта обикновено чакат жената да направи първата крачка.Тези мъже са способни на голяма нежност, лесно се влюбват, а когато са завладени от чувствата си, могат да станат много изобретателни. Те са и големи мечтатели в такива моменти, фантазират си сексуални сцени, могат да изненадат любимата си с много страни предложения. Проблемът е в това, че когато трябва да действат, ентусиазмът им се изпарява, освен в леглото. Можеш да потърсиш допълнително..ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 08:08#3danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Вярвате ли в зодии?здр да аз вярвам в зодии... аз съм зодия Водолей.по принцип водолей и скорпион това е невъзможна връзка(говорим за астрология в момента)защото в крайна сметка двама души ако се разбират няма значение зодиите...че мисълта ми беше.невъзможна връзка е между тези два знака поради причината че вие скорпионите сте повече домошари повече сте мълчаливи мълчите и действате отмъстителни сте (водите се сексуалната зодия) и най дразнещото за един водолей... прекалено много сте ревниви,обичате да правите на пук и инат. а ние водолейте сме прекалено свободни хора обичаме да сме сред хора сред приятели прекалено свободни сме обичаме и държим на свободата си.обичаме да сме в центъра на вниманието.и много обичаме точно да комуникираме.водим се също страниците на зодиака.може да е разсеян... може от нищото да каже нещо но винаги е прав... може да говори с тебе и в същото време да прави психоанализ на 3-тия човек на масата и да слуша какво си говорят на съседната маса без проблеми.един мъж или една жена водолей мисли за брак или сериозна връзка чак след като е навършил 30 години.(и има нещо вярно) е аз още нямам 30 и повечето ми приятели и приятелки водолей не искат да чуят за сериозни връзки и брак. но ако тръгне да се прави хороскоп между вас двамата трябва да се обърне внимание и на това в колко часа те родени да се сметне и асцендентта защото и това има значение. (не се сдържах да не остана безучастна)като представител на зодия Водолей -дано малко съм помогнала. ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 09:09#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Вярвате ли в зодии?на мен любимата ми зодия за мъж е СКОРПИОН.може би защото голямата ми любов беше такава зодия.найстина са много ревниви и хапят но обикнат ли те е за цял животОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 09:09#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Вярвате ли в зодии?на мен любимата ми зодия за мъж е СКОРПИОН.може би защото голямата ми любов беше такава зодия.найстина са много ревниви и хапят но обикнат ли те е за цял животОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 08:54#6desislavadesislavaНовакРегистрация: 07.08.13Град: СофияОтговори: 9от: Вярвате ли в зодии?Здравей ,мила.Аз съм зодия Дева и съм си имала работа с мъж Водолей.Те наистина са много нежни и романтични и ужасно свободолюбиви ,не обичат да им се налага чуждо мнение ,избухливи са ,доста директни нещо като не им хареса изказват си мнението дори и да не си го искала,на моменти доста арогантни ,трудно се влияят от нечие мнение ,предпочитат дългите приятелски разговори с теб вместо усамотението и половите контакти ,някак си го претупват това нещо и държат повече на събиранията с приятели,роднини ,обичат много да пътуват и да сменят обстановката,да внасят разнообразие в живота си,имат нестандартно мислене ,за тях правилата са създадени ,за да бъдат нарушавани.Общо взето сложни като натура и характер ,а пък комбинаця - Скорпион и Водолей на мен ми звучи абсурдно - вие сте много ревниви и отмъстителни това ще отблъсне свободолюбивият и избухлив Водолей.За вас жените Скорпионки астрологически Ви препоръчват само мъже Раци и мъже Риби -просто с тях ще се чувствате като в свои води ,а пък и там ще срещнете максимално разбиране за всичко в живота.Успех! :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 02:34#7bebolinabebolinaНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Вярвате ли в зодии?Не мисля че зависи само от зодията много зависи и от асцедента на човека и то самия му характер! Иначе съм съгласна с повечето неща който са казали горепосочените хора за зодия скорпион ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 01:09#8СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Вярвате ли в зодии?Астрологията си е цяла наука и нещата не опират само до зодията - но да, несъмнено има зависимост. Въпреки всичко, една кратка характеристика какво ще стане според мен и на кое се дължи всичко.

    Първо, прави ти впечатление, че той държи дистанция - и това е така, Водолеите са такива хора. Тяхното мислене и чувства са главно насочени към някаква абстракна, утопична идея, идеал за жена, ако искаш го наречи, и идеал имат изгтраден за всичко останало в живота. Те с единия крак много често, не са в тази реалност. Съприкосновението с жива жена, колкото и готина да е, принципно е болезнено за тях, защото никоя не може да отговори на идеала им. Дори и да се преборят с тази своя характерна черта или някои фактори да я намаляват, го има другото - че те са много свободомислещи, независими хора и за тях на първо място идва свободата, не любовта. Затова поддържат доста либерални връзки и периодично се отдръпват, защото имат нужда от време за себе си. Не можеш да ги спре да се виждат с приятелите си, да излизат на някакви места и т.н. Може и единия ден просто да изчезнат и да се появят след определено време напълно ненадейно. Такава порода мъж на теб като Скорпион няма да ти понесе. Скорпионите имат интензивни чувства, ревниви и обсесивни са и не допускат човека до тях да има кой знае каква свобода или някакви периоди, в които да не са близки. От този човек според мен ще срещнеш разочарование и болка само, защото в края на краищата, дори и да има интерес, един ден ще ти избяга окончателно, именно защото е в природата ти да не му дадеш нужната му свобода. Да не говорим колко болезнено директни са и какви неща може да ти кажат и по какъв начин ....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 10:05#9kerrikerriНовакРегистрация: 28.08.13Град: СофияОтговори: 3от: Вярвате ли в зодии?Благодаря за коментарите !!!
    Странното при мен е , че аз тази болка я изпитвам вече 3 години ,и не ми стига , не бих си и помислила да го огранича или да го ревнувам до болка , не бих се позовала изцяло на зодията , но болезнената ревност , обсебването и това да го притежавам не са неща характерни за мен .Е да страдам , но бързо ми минава ,знаейки че отново ще го видя (някой ден)
    По скоро ме интересуваше , възможно ли е с това негово поведение ,появява се ,изчезва ,търси ме не ме търси и най вече комуникацията , е не върви някак си ,възможно ли е да се притеснява от това че изпитва някакви чувства ......
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.13 11:19#10danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Вярвате ли в зодии?(По скоро ме интересуваше , възможно ли е с това негово поведение ,появява се ,изчезва ,търси ме не ме търси и най вече комуникацията , е не върви някак си ,възможно ли е да се притеснява от това че изпитва някакви чувства ......)..

    ОО не не не се заблуждавай бъди сигурна че той не се притеснява от това, че има някакви чувства ..той е прекалено свободолюбив човек и най малкото което иска е сериозна връзка(защото я се замисли това са цели 3 години според теб нормално ли е един мъж ако иска да има сериозна връзка с една жена той ще я търси,няма да я търси, ще си отива и ще се появява... ако иска сериозна връзка най малкото е да се чувате постоянно да се виждате да умирате един за друг..ние водолейте сме малко хладни хора на чувства но не бягаме от човека който ни харесва или ни е приятно да комуникираме.скорпионите сте много чувствителни натури.. докато ние водолейте не сме такива ние сме много горди като личности...и ако говорим отново за зодии скорпион и водолей това е кошмарна и мъчителна връзка....(казвам го от една страна и от личен опит имала съм мъж скорпион.. ооо не благодаря по добре сама да си стоя отколкото обсебена а за теб най подходяща зодия е мъж зодия телец като допирни точки със скорпиона и допълващи се характери. както така и (рак,риби от водните знаци и от земните дева,козирог,телец) със въздушните (водолей ,везни,близнаци) и огнените (лъв,стрелец,овен) това са невъзможни комбинации (просто информативно да си знаеш говорим за астрология винаги си има изключения нищо лично)целувки :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.13 07:11#11cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Вярвате ли в зодии?за мен е по важно да е човекОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.13 12:00#12desislavadesislavaНовакРегистрация: 07.08.13Град: СофияОтговори: 9от: Вярвате ли в зодии? Не съм съгласна ,че мъжа - телец е за теб.Телеца е много инат и последователен и има свои правила и планове как да се случват нещата, той не търпи да го командват или пък да му изневеряват ,много е ревнив и надали един скорпион би издържал на този инат и правила - това е обречено от самото начало него го дават за девата - тe просто взаимно се обичат и разбират без думи.За тебе най- подходящите са рак и риби - особено комбинацията рак и скорпион ,те хората цяла песен са измислили по случая,в една песен на Глория ,ако си спомняш и в нея се пееше - ,,става хит между рак и скорпион ,ако не вярвате я го прочетете,, и т.н.,имам мои познати приятелки скорпионки със мъже раци и риби ,даже моя първа братовчедка скорпион се омъжи за мъж риби.Рибите са по- отстъпчиви,солидарни ,милосърдни ,романтични и лесно прощават.Раците са много чувствителни и романтични лесно се привързват те са домошари даже и сексуално рак и скорпион са идеалната комбинация същото се отнася и за риби и скорпион и в сексуално отношение,защото рак и рибите ги дават сексуално много активни ,изобретателни и никога няма да ти е скучно с тях плюс това обичат да пътешестват и изобщо това са твоите хора!Разбира се винаги има изключения за зодиите ,но това са единични и редки случаи ,в които хората дори и да не са в подходяща комбинация намират общ език и успяват да запазят връзката си с компромиси и уважение ,но такива хора обикновено се събират след много преживени неволи и събития,които са ги променили в известна степен така ,че да омекнат като характери ,да разберат кое е най- важно в живота им и съответно какви компромиси да направят със себе си в живота.А това са хора много препатили и уморени от притенции и когато се съберат те се борят за една обща кауза ,а съюза им става още по- силен.Моята връзка е такава аз съм дева с асцендент -телец,а моя приятел е стрелец с асцендент-риби.При нас аз съм по-активната и твърда по характер до като той е по- мекушав и за това ни се получава.Ние се срещнахме и запознахме при изключителни обстоятелства съвсем случайно,на мен даже не ми беше нито до мъже, нито до връзки,но явно има господ и той ми го изпрати да ме подкрепи и даде сили в един много тежък за мен здравословен момент,а е и хубав и пламна една любов ей така от нищото.... и така до ден днешен сме си заедно,а в миналото все гледах зодиите и честно да ти кажа с този стрелец в началото не мислех,че ще излезе нещо ,ама ей го на...За това дори и да не случиш с точната зодия- поне асцендента би ти подсказал за човека до теб и най- важното гледай да се чувстваш много добре ,уютно,разбрана и обичана с мъжа до теб!Почувстваш ли се неразбрана-бягай това не е твоя човек една връзка не трябва да се,, бута , ,тя трябва да върви от само себе си и - с лекота само така двама души ще се чувстват добре ,няма да се подтискат един друг и ще запазят уважение ,доверие и обич във времето!Това - от мен !Поздрави! ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.13 05:22#13danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Вярвате ли в зодии?е в случая е по добре до нея да има телец отколкото водолей като сходство.. пък за рака и скорпиона.. тя Глория има песни за всичко тя пее че не вярва в зодии ама не е така :Д тя е рак с асцендент скорпион..с лунен знак близнаци.. просто идилия :Д

    а ти КАРИНННА да вземеш да ни кажеш в колко часа си родена да ти изчислим асцендента и лунния знак ? :Д
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.13 08:41#14kerrikerriНовакРегистрация: 28.08.13Град: СофияОтговори: 3от: Вярвате ли в зодии?Благодаря , не толкова за информацията , но за моралната подкрепа ....все още мисля че има нещо ,което крие този Водолей , но като един горд скорпион ще го пусна да си отиде от чувствата ми , ....а относно асцедента и луната ,аз съм си аквариум , зодия: скорпион , асцедент: рак ,луна: риби ..ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.13 07:50#15cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Вярвате ли в зодии?каквото и зодия е да е мъжът , по важното е дали го обичам.нищо друго няма значениеОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 12:51#16danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Вярвате ли в зодии?хехе цял аквариум браво много добра астрологична комбинация плуваш буквално в свои води е то един водолей ако няма какво да крие няма да е водолей живи и здрави да сте другото майната му мъже пълно .. с раци скорпиони риби телци .... само да искаш... късмет за напред :kiss: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest