Нямам гаддже

  • 03.09.13 03:04#1pavelpavelНовакРегистрация: 03.09.13Град: БорнаревоОтговори: 1Нямам гадджеПомощ сега съм на 14 години и съм нямал гадже.Леко закръглен съм с очила съм и имам пъпки сигурно е заради това.Моля посъветвайте ме как да си имам гадже и някой да ме хареса
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 11:33#2Неизвестната.Неизвестната.НовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 1от: Нямам гаддже......ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 11:44#3МариМариНовакРегистрация: 01.09.13Град: -Отговори: 1от: Нямам гадджеСкъпо момче! Нормално е да си без гадже на 14, както на 16 , на 20, мисля че прекалено много се влияеш от хората около теб. Всъщност ако бързаш, бавно стигаш и се допускат грешки, имай търпение съдбата ще ти даде всичко от което имаш нужда когато тя е решила. Много хора носят очила и това не се смята за необичайно, това че имаш младежки пъпки си е нормално за възрастта ти,не ги стискай за да нямаш белези по нататък, има си лосиони. Приеми се такъв какъвто си и сутрин в огледалото се усмихни и се целуни,това помага. Живей заради себе си не заради това да се харесваш на другите, всеки мисли и вижда всичко и теб по различен начин. Намери си полезно и приятно хоби, спортувай или нещо друго за да си здрава и във форма, хората обичат да гледат когато някой се грижи за себе си и има самочувствие, направи го за да се чувстваш най-вече ти доволен от себе си, защото гаджетата не са толкова важни, колкото ти самият. Живота е пред теб и ще имаш хиляди момичета. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 03:35#4PetrovaPetrovaНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 3от: Нямам гадджене мисля ,че на 14г човек трябва да се притеснява от това ,че няма приятел/ка... Това ,че си пълен не е кой знае какъв повод за притеснение. Просто не го мисли и то ще се случи от само себе си - винаги така се случва :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 08:10#5MKMKНовакРегистрация: 04.09.13Град: СофияОтговори: 12от: Нямам гадджеИзбягвай мазни храни. Това ще помогне и за килограмите, и за пъпките. Също можеш да си обтриваш лицето със сода за хляб. На влажно, разбира се. Очилата не са ти проблем, вече почти всеки е с очила. Хех, моделките и кифлите даже и да нямат нужда, си слагат, за да изглеждат по-малко прости. Живей за себе си. Колкото по-рано разбереш, че любовта не съществува, толкова по-малко разочарования ще имаш в живота.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest