Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кг

Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кг

  • 03.09.13 09:45#1AnikaAnikaНовакРегистрация: 01.09.13Град: ВарнаОтговори: -Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кгЗдравейте!Аз съм момиче на 14год.! Имам проблем пълна съм и постоянно ми се подиграват, нямам никакви здравословни проблеми. Как да намаля килограмите тежа 61 ,а съм висока 168 см.
    Моля помогнете ми...!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 11:07#2НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 2от: Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кгЗдравей,
    можеш да направиш една прочистваща диета, която я препоръчва д-р Гайдурков.Влез в интернет и прочети за него.
    Суровоядство!Това е прочистващата диета.Ядеш плодове и зеленчуци в суров вид.Без месо, сирене, мляко, сол...много плодове, зеленчуци, сурови ядки, сушени плодове,фрешове от каквото се сетиш и така..Можеш да си запишеш час при него /става въпрос за София /, ще ти направи изследвания и ще ти обясни всичко.Аз лично я направих, две седмици суровоядство и една седмица захранване и махнах от обиколката на корема 8 см., стопи се мазнината и паласките, а и се чувствах добре.За съжаление тези които обичат да папат много месо, не знам дали ще издържат на тази диета!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 01:42#3MariqMariqНовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 1от: Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кгЗдравей, мила. И аз имах същият проблем на 16, но тежах 80 кг, а съм висока 163. Тогава отидох на диетолог. Направи ми диета (само за мен) и програма за упражнение. Е 20 кг не се смъкнаха за 1 месец, но след 8 месеца вече тежах 58 кг.
    Моят съвет е да не правиш какви да е диети защото все пак още разтеж. Отиди на специалист и ще видиш как всичко ще започне да се оправя Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.13 05:33#4AmeliAmeliНовакРегистрация: 21.06.13Град: -Отговори: 6от: Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кгДа се пазят диети прочетени в списание или от интернет не е добра идея.Затова и аз смятам, че е най-добре да се консултираш със специалист. Спортуването е много важно също.Задължително трябва да включиш в режима си някакъв спорт.Ти все пак растеш, така че строг режим не ти е нужен.И аз съм имала проблеми с теглото, но след като се заех сериозно с отслабването и промених режима си на храна и движение, нещата се оправиха.Аз включвах и Л-карнитин по време на спорт за по-бързо изгаряне на мазнините. Не знам обаче за теб дали е подходящ-можеш да се посъветваш със специалист.Ако ти позволи можеш да пробваш-аз си взимах на таблетки от абофарма.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.16 12:11#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Как да отслабна - на 14 г тежа 61 кгТренирай, прави упражнения, започни да се занимаваш с някакъв спорт. Най-важното е да си амбициозна и да не се отказваш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest