Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...

Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...

  • 04.09.13 10:07#1margaritamargaritaНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: -Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...Не мога да достигна дори до началото на истинска връзка, а мина повече от десетилетие, откакто завърших гимназия. дали е проблем на комуникацията с хората или само с мъжете? Сексът не ми е проблем, нямам задръжки там. обаче близостта все не се получава.

    Случвало се е да се влюбя повече от веднъж, но и другите имат право да бъдат гадняри, нали? Питам ви какво следва? познатите ме мислят за емоционален инвалид, за тях е нормално да влезеш в една връзка и да излезеш с краката напред оттам. А аз все търся и когато съм наистина доволна, другият човек не търси мен. Какво означава това и какво следва
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 02:25#2Ели ШантиЕли ШантиНовакРегистрация: 06.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...Може би, трябва да разкажеш малко повече .Явно има някакъв проблем ,но няма как да го установим от казаното от теб.
    10 години е доста дълъг период.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 10:21#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...не се стреми да се харесаш на всички.това няма как да станеОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 05:39#4МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: 6от: Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...Имате проблеми с вашия съпруг или приятел и търсите начин да ги разрешите?
    Ние ви предлагаме да се включите в нашия телевизионен проект, в който специалисти психолози ще разрешат и ще ви консултират как да съжителствате в нормална среда.
    Ако искате да се вклюячите в проекта, изпратете вашата история на имейл адрес
    for_family@abv.bg или се обадете на +359 888 045 626.
    Проектът „За семейството” е предаване, което има за цел да въведе, посещението на двойки и семейства при семеен консултант /психолог/ , с цел разрешаването на проблеми от различно естество, водещи до раздели, посегателства, домашно насилие и дори фатален край. Тази практика се използва успешно в големите, развити страни като САЩ, Англия, Русия и Германия. Поради тази причина, проведохме едногодишно проучване сред населението на България и резултатите показаха, че голяма част от нас имат желание да разрешат проблемите си, но в много от случаите възможността да потърсят професионална помощ е непосилна за тях. Затова ние поканихме едни от най-изявените в своята област специалисти, доказали своите качества и умения в цял свят
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.13 07:42#5Кети РашеваКети РашеваНовакРегистрация: 10.06.13Град: ТрявнаОтговори: 7от: Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...Мисля, че връзка не се започва със секс. Ако има обич, ако има химия, всичко се нарежда. Вероятно мъжете си мислят, че търсиш само секс и те отминават. Покажи, че искаш сериозна връзка, има и сериозни мъже, на които не им е до бройки. В крайна сметка всичко е въпрос на късмет, така че не умувай чак толкова, младостта отминава и после става мнооого, много трудно - за връзка, за семейство, за деца, за събиране на дом. Желая успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.13 12:03#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Когато го намеря, разбирам, че той не търси мен...съгласна съмОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest