Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви

Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви

  • 05.09.13 04:33#1SevdalinaSevdalinaНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 3Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви Здравейте! От известно време се опитвам да накъдря косата си с маша, но все не успявам. Получава се нещо изключително смешно отпред. Пробвала съм и с пресата за изправяне, но там резултата е още по-отчайващ - все едно имам малки спирали на нивото на очите. Много бих искала ако някой знае как да получа този ефект при къдренето отпред, при който къдриците стоят така сякаш гледат навън и са подредени, да ми пише, та да стигна и аз до истината. Повтарям, че проблемът ми е само къдренето отпред, около лицето, а останалата част на косата мога и сама. Благодаря предварително на всички отзовали се
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 10:53#2SevdalinaSevdalinaНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 3от: Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви Благодаря ти, Maq1997 Доста ми помогна ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 07:04#3gerganagerganaНовакРегистрация: 06.09.13Град: ТърговищеОтговори: 8от: Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви Здравей,ако искаш хубава потхранена и къдрава коса прави така: след измиване на косата ( ако епреди лягане по добре) навиваш кокчета според заеиси какви къдрици. След това на сутринта я пускаш и разресваш с пръсти и нанасяш бира . Но не просто бира а предварително сварена около 2чаши бира малко лимонов сок и 1 чаена чаша вода. След това като истине сипваш всичкото количество в подходящо флаконче и вуала.
    нанасяш ко косичката ти и стават уникални къдрички не мирише на бира пък й не гориш косичката.
    Дано да съм ти помогнала
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.13 08:10#4SevdalinaSevdalinaНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 3от: Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви Лелее, страхотна идея Благодаря ти много, kirilova.16 ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.13 01:56#5gerganagerganaНовакРегистрация: 06.09.13Град: ТърговищеОтговори: 8от: Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви Няма за какво слънце, аз така правя когато искам да си почине малко не е като да я накъдриш с маша но не всеки ден имаш повод за безупречни къдрички пък и не й вредиш. Радвам се че поногнах ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.13 02:13#6SevdalinaSevdalinaНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 3от: Имам проблем с къдренето на косата :( Помогнете, моля Ви Помогна ми и то много Аз винаги имам дилема относно прическите, защото косата ми е късичка(до рамото) и когато я къдря трябва да накъдря и 3 реда екстеншъни иначе ставам като овчица Не мога да постигна никаква дължина, а не я горя с преси и я подстригвам всеки месец по няколко милимерта ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest