Ezine.bg»Форум»Красота»Здрава коса

Здрава коса

  • 07.09.13 02:16#1gerganagerganaНовакРегистрация: 06.09.13Град: ТърговищеОтговори: 8Здрава косаЗдравейте дами.

    горещо искам да предложа на, тези които искат да имат дълга коса няколко варианта или по скоро начина по които аз постигам красива и здрава коса.

    Всеки ден мия косата си но преди това мажя косата си с зехтин и стоя около 1 час, така, докато готвя чистя гледам любимият и сериал или просто скучая в интернет.
    след това измивам с, домашно приготвен шампоан приготвен от 4 жълтъка една с/л шампоан една с/л зехтин две супени лъжици лимонов сок и една чаша топла вода и 3 с/л хининова вода. Стоя така около 5 мин и се отмива и нанасям балсам и отмивам. Накрая подсушавам леко и нанасян хининова водда и втривам в корените. Така за около месец косата ми се съживи краищата се възтановиха и порасна .

    Надявам се да съм помогнала
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.13 09:19#2Svetla StoqnovaSvetla StoqnovaНовакРегистрация: 28.08.13Град: БанкяОтговори: 5от: Здрава косаАми... аз пък съм чувала, че къпането на косата всеки ден й вреди. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.13 01:52#3gerganagerganaНовакРегистрация: 06.09.13Град: ТърговищеОтговори: 8от: Здрава косаАз съм чувала че причинява косопад но при мен няма такъв. Мия я всеки ден или най много през ден. От около 3 месеца не съм се подстригвала и дори малко не е цъфнала. Доволна съм ит грижите които й давам. Лошо е да се мие всеки ден ако е податлива на омазняване.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest