Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Бърз растеж на косата

Бърз растеж на косата

  • 12.09.13 03:24#1KatherineKatherineНовакРегистрация: 12.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: -Бърз растеж на косатаЗдравейте Моля дайте съвети за по бърз растеж на косата
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 06:42#2super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 5от: Бърз растеж на косатаи аз искам същото, но... :cry: :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 08:15#3AdelaidaAdelaidaНовакРегистрация: 08.09.13Град: -Отговори: 1от: Бърз растеж на косатаМаска за коса която прави косата по-издръжлива,не се омазнява толкова бързо и подобрява растежа

    1 жълтък,няколко капки (7-10) бадемово масло(по възможност с вит.А),и 1 супена лъжичка алкохол (ром,водка,коняк).Ефекта го гарантирам,правя си тази маска 1 път на седмица,а след като я измия и с шампоан я поливам с 1 чаша вода с изстискан 1/2 лимон вътре,после е със страхотен блясък.
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 09:22#4СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Бърз растеж на косатаМаски с тривитаминол - купуиваш си го от ветеринарната аптека. Можеш да я направиш като горната, но сменяш бадемовото масло. Аз си правех с хума и тривитаминол по едно време, понеже косата ми беше започнала да пада доста. Стана много мека, сгъсти се, спря да пада, придоби невероятен блясък. Правех си я като смесвах хумата с вода, докато стане гъста каша и после на око слагам тривитаминол, колкото си искам, то е като олио.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 10:06#5Слънчеви лъчиСлънчеви лъчиНовакРегистрация: 06.09.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Бърз растеж на косатаЕдна от причините да не ти расте косата може да се крие в зъбното здраве Отиди на зъболекар и се убеди, че там всичко е наред, после се пребори със стреса и всичко ще е ок ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 11:03#6danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Бърз растеж на косатамаска с тривитаминол. и косата ти ще полудее от растеж гарантирам ти,но имай предвид едно че не трябва да се прекалява,маската с тривитаминол се прави веднъж на 2 седмици и не се слага повече от 1 до 2 супени лъжици.в сместа-
    Разбъркват се добре следните съставки:1 до 2 с.л. тривитаминол, 2 с.л. кисело мляко, 1 с.л. мед, 1 с.л. зехтин и 1 с.л. ракия. оставяш да действа 2 часа и измиваш....ако се прекали има обратен ефект ... аз си правих маската правилно косата ми от изгоряла от бойте и преси и сешоари беше ужас... възстанови се до неузнаваемост за 2-3 месеца косата ми полудя да расте и се възстанови много...а моята приятелка понеже видя резултата... реши да опита и и казах да не прекалява тя всеки ден си правеше маската като слагаше по 6 7 лъжици стоеше по 3 часа и едва си спаси косата(но това е от прекаляване–)иначе това е уникално нещо тривитаминола.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 08:16#7AmeliAmeliНовакРегистрация: 21.06.13Град: -Отговори: 6от: Бърз растеж на косатамаска с тривитаминол.Може само тривитаминол да втриеш в косата-уваиваш с кърпа и стоиш 2-3 часа.Може да се смеси с кис. мляко,жълтък,мед,лъжица ракия и зехтин-после същата процедура.Прави косата къста и бързо расте.АСз използвам и цинк биотин като хранителна добавка за коса, кожа и нокти.гаранция за добри резултатиУспех!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest