Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Говорилник»Майка му ме тормози, а той бездейства

Майка му ме тормози, а той бездейства

  • 12.09.13 09:33#1ЕлизаЕлизаНовакРегистрация: 12.09.13Град: -Отговори: 1Майка му ме тормози, а той бездействаЗдравейте,
    знам,че вече ви е писнало от подобни теми, но искам съвет. На 20 години съм и от две години живеем заедно с приятеля ми и разбира се с неговата майка.В началото всичко беше наред,жената добре се държеше с мен,но от последната година с нея сме на тръни. Всеки път ще намери нещо с което да се заяде с мен,даже веднъж ми се развика за това,че съм изхвърлила няколко ябълки, които бяха вече изгнили. Всеки път когато има нещо тя не го казва на мен, а на приятеля ми за да се скараме с него. Зад всеки наш скандал, тя е зад него.. Предложих му да се преместим някъде двамата, но не искал да остави майка му сама (понеже мъжа ѝ е починал, а той е едно дете). Не знам какво да правя...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 03:49#2ИваИваНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Майка му ме тормози, а той бездействаПоговори с майка му. Щом е едно дете сигурно го ревнува. Вижда, че се обичате и все пак няма винаги да живеете заедно с нея. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.13 12:21#3magicemagiceНовакРегистрация: 14.09.13Град: -Отговори: 2от: Майка му ме тормози, а той бездействаДа, опитаи да поговориш с майка му, но ако нещата продължът и няма промяна, БЯГАИ. спасяваи се от такива мамини момченца докато нямате дете все още, уверявам те че след това ще стане по зле. аз съм на 26 и от три години съм разведена и си гледам детенцето сама точно заради такива "мамини момченца" Живота ми в онази къща беше кошмарен за всяко нещо ми намираха кусур. дори за що съм зела чаша да пия вода от витрината а не от сушилника и все за такива дреболии ставаха скандали и на края не издържах. а при молбата ми да се отделим някаде на квъртира дори и на блиско в квъртала ми се отговори същото като и на теб. всъшност това е отговора на всички мамини момченца. Какввото и да решиш ти пожелавам успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 05:29#4тайнатайнаНовакРегистрация: 15.09.13Град: -Отговори: 2от: Майка му ме тормози, а той бездействаВариантите са два или остава с майка си или с теб, колкото и да говориш с нея няма да се разберете! Тези майки са опасни Обясни на твоя мъж и ако не те разбере нека си стои с майка си!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 08:01#5ЕлизаЕлизаНовакРегистрация: 12.09.13Град: -Отговори: 1от: Майка му ме тормози, а той бездействаБлагодаря за съветите Много пъти съм си мислила да си тръгна. Даже заради нея се бяхме разделили за около седмица,при което аз му казах или мен или майка ти,зашото ме беше обвинила в някакви неща,за които не съм си и помислила да направя. При което тои избра мене. Много пъти съм се опитвала да разговарям с нея,но имам чувството,че говоря на стената и тогава казах на приятеля ми,че не съм аз човека който трябва да оправя майка му. След което той поговори с нея,нещата се оправиха за малко,но после пак същото.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.13 06:03#6li4o1970li4o1970НовакРегистрация: 19.09.13Град: -Отговори: 4от: Майка му ме тормози, а той бездействамахай се и се спасяваи,ако те обича ще те последва ,ако не само си губиш годинитеОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.13 04:35#7ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 12.06.13Град: -Отговори: 14от: Майка му ме тормози, а той бездействаНякои свекърви се държат сякаш те не са били снахи. Или може би точно заради това - да си отмъстят Добър знак е, че е застанал на твоя страна, когато си му дала ултиматум, но продължавай да настояваш на своето - преместете се отделно, дори и да сте близо до нея. Друго си е да сте сами. Твоя какво възнамерява - ако още от сега не иска да я остави, какво ще прави когато остарее съвсем?! Деца ли смята да гледа или дърта вещица?! С извинение Щом тя действа подмолно, като се опитва да го манипулира, действай и ти така. Споделяй му всичко, с което те е жегнала. То май няма свекърва, която да харесва снаха си, ама от мъжа зависи дали ще те уважават или не.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest