Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Пак се срещам с бившия, който е разведен с дете

Пак се срещам с бившия, който е разведен с дете

  • 13.09.13 12:29#1valqvalqНовакРегистрация: 13.09.13Град: -Отговори: 2Пак се срещам с бившия, който е разведен с детеЗдравейте, реших и аз да споделя дерзанията си. Аз съм на 22 години и от месец насам възобнових старите отношения с бивше гадже. До тук добре, това което ме тревожи е, че той е вече разведен и има дете.

    Делят ни доста километри и не знам дали не ме лъже и дали е верен колкото твърди, че е. А аз не искам да съм сама, достатъчно дълго бях...Моля, дайте ми съвет или просто изразете мнение(наистина не знам как да постъпя)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 12:57#2СдмСдмНовакРегистрация: 04.05.13Град: -Отговори: 22от: Пак се срещам с бившия, който е разведен с детеХвани си друго гадже. Има причина да сте се разделили с бившия, хората не се променят, така че какъвто е бил проблема, ще се повтори пак. Да не говорим, че е изключително досадно, дори да е верен, от време на време да ти се появява с това дете на срещите, понеже е задължен да го взема точно определени дни в седмицата, дори и майката да упражнява родителските права. Пък и връзката е на дистанция, изобщо не виждам за какво си я започнала .. ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 07:20#3ДианаДианаНовакРегистрация: 29.08.13Град: ПловдивОтговори: 5от: Пак се срещам с бившия, който е разведен с детеСама трябва да си отговориш, можеш ли да приемеш и детето му. Това е много важно за бъдещи по-сериозни отношения. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.13 12:14#4valqvalqНовакРегистрация: 13.09.13Град: -Отговори: 2от: Пак се срещам с бившия, който е разведен с детеНе мисля,че детето му ми е проблем не мисля,че то трябва да търпи последствията от грешките на родителите си.Но се пак ние сме народ с предразсъдъци...може би това е едно от нещата които най-много ме тревожат....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.13 12:02#5magicemagiceНовакРегистрация: 14.09.13Град: -Отговори: 2от: Пак се срещам с бившия, който е разведен с детеОт личен опит ти казвам че тези връзки от растояние обикновенно не преключват добре. Историята ти е почти като моята. Не мога да ти кажа какво да правиш решението е твое но ще ти кажа как завърши моята. С много лъжи, които се раскриха в последствие. с много сълзи и разбити мечти за мен. Накрая той се събра с жена си уж заради детето и тн...Това е кратката версия Смятам че сама ще си направиш извод.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest