Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Не мога да си представя, че някой освен него ме докосва

Не мога да си представя, че някой освен него ме докосва

  • 13.09.13 10:37#1AbigailAbigailНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: 2Не мога да си представя, че някой освен него ме докосваЗдравейте! Имам нужда от съвет, аз съм на 26 и до май месец бях девствена(знам че това ви се вижда абсурдно и ме мислите за задръстена глупачка) Аз винаги съм имала мъже около себе си които са държали на мен,но когато се стигне до секс нещата изведнъж се променяха.Аз направо изпадах в истерия и не исках да ме докоснат, винаги правех всичко възможно за да се измъкна и напълно ги изолирвах от живота си.Обаче една вечер не знам как ,но се отдадох на един мъж, който си го харесвах от година почти.Той е на 37, никога не е имал сериозни връзки,винаги си е бил плейбой, от май месец насам се виждаме редовно,но връзката ни е само интимна и нищо друго.Пред хората сме все едно непознати,всеки си има свой личен живот никой не държи сметка на другия и не му се меси.Проблема е там, че аз много хлътнах по него и това никак не ми харесва,той не е човек за сериозна връзка,но си викам "Този мъж,ако няма поне малко тръпка към мен,няма постоянно да иска да се видим".Не мога да си представя, че някой освен него ме докосва,всеки път когато той е до мен ме обхваща страх че този път може да е за последно при мен.Моля ви дайте ми съвет как да се откажа от него или как мога да го задържа до себе си? Дали според вас той има някакви чувства към мен или просто заради секса е с мен ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 02:00#2valqvalqНовакРегистрация: 13.09.13Град: -Отговори: 2от: Не мога да си представя, че някой освен него ме докосваМила,аз лично не смятам,че си задръстена .Мога единствено да те посъветвам да прекратиш отношенията си с него.Този мъж със сигурност те харесва,но за теб не мисля,че това е достатъчно.Мися,че щом до тези години не е имал сериозна връзка...не мисли за такава и за напред.Сигурна съм,че с времето тези чувства към него ще преминат,и ще намериш мъжът за теб ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 05:20#3тайнатайнаНовакРегистрация: 15.09.13Град: -Отговори: 2от: Не мога да си представя, че някой освен него ме докосваТози човек те харесва, но и използва... Няма да си щастлива с него! Той ти е първия няма да го забравиш, но ще има хора, който ще те накарат да се чувстваш, по-добре от колкото когато си била с него!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.13 06:06#4misi frostmisi frostНовакРегистрация: 20.09.13Град: СофияОтговори: 10от: Не мога да си представя, че някой освен него ме докосваВръзките с такова начало са не винаги фатални.Миналото лято започнах секс връзка с момче,с което станахме много добри приятели дори.Всичките му приятели,които станаха и мои много добри приятели в последсвие, му казваха ¨защо не тръгнеш с нея¨.Той не искаше и да чуе за връзка,кълнеше че не би заживял с мен(понеже прекарвах доста време в апартамента му).Един ден аз и най-добрата му приятелка излязохме по женски и срещнахме един от най-добрите му приятели и вместо да ме прегърне както винаги,той ме целуна(беше мн пиян)Момчето естесвено узна на следващия ден и не каза нищо.2 месеца по късно бяхме на рожден ден и ми призна,че постъпката на приятеля му е показала колко много държи на мен и как не иска да сме само приятели с екстри..2 месеца по-късно ми предложи брак.Сега живеем заедно.С майка му и сестра му сме в уникални отношения,наистина се обичаме в пълния смисъл на думата.Така,че не се отчайвай и на теб може да ти провърви стига да си стойностно момиче, обичащо себе си,защото ако ти самата не се обичаш и не се радваш на живота няма как да искаш някой да го споделя с теб Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.13 05:50#5AbigailAbigailНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: 2от: Не мога да си представя, че някой освен него ме докосваМерси много опитвам се да не се отчайвам,на последък сякаш има напредък на няколко пъти ми показа,че ме ревнува и това много ми харесва.Вчера на един негов приятел му каза,че момиче като мен не е за изпускане,защото съм била готова за създаване на семейство, не знам дали искаше да ми намекне нещо, не искам да си дам празни надежди времето ще покаже.За сега продължаваме в същия дух да видим до кога ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.13 10:41#6misi frostmisi frostНовакРегистрация: 20.09.13Град: СофияОтговори: 10от: Не мога да си представя, че някой освен него ме докосваПри мен се започна със същите намеци.Че ще съм перфектната съпруга,за който ме има.И малко след това осъзна.че иска да съм негова ,а не просто нечия съпруга.Желая ти същия изход на нещата.Щом мъж забелязва тези ти качества,значи си по-специална и наистина имаш шанс.Но си права,не насилвай нещата нека времето покаже ,а ти през това време му покажи на него как ще е най-голямата му грешка ,ако те изпусне ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest